Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

chcem väčšie prsia !

Príspevok v téme: chcem väčšie prsia !
milujem kaliho

AHOJTE BABY! Mám 11 rokov a poviem to na rovinu...mala by som mať 40kg pritom mám 35-36kg a mám veľký zadok (mne to nevadí) ale veľké stehná keď sedím a keď sa zohnem mám veľké brucho niesom obézna ale keď sa zohnem mám ako to povedať viac tuku...menštruáciu zatiaľ nemám (aj keď mám príznaky) ale počula som že čím viac podkožného tuku tým väčšue prsia a no a ja toho tuku mám veľa ale rastú mi iba bradavky a trošku aj prsia ale fakt málo (hrudník+12cm=73cm...prsia vez bradavky 68cm) nosím iba lambádu ni chcem nosiť klasickú podprsenku moja kamarátku mala veľké prsia už 3-4 mesiace pred 12 narodeninami mne ti vychádza tak na jún-júl aby som mala také prsia ako ona...ale prosím poradte niečo na väčšie prsia ale nie tabletky ani doktora

ella811

Ahoj. No ja mám 13. A tiež som v 11 mala tak ako hovoríš ty. Ale postupne sa to dotiahlo a teraz to síce nie je ideál, ale nosím normálnu podprdu ale malu veľkosť celkom ale som celkom spokojná na teraz.. Máš ešte dosť času NATO sa strachovať a aj ja. Veď ešte vyrastú neboj. A to, že čím viac tuku máš na tele a máš aj väčšie cicky tým pádom, tak to nie je pravda, lebo keď raz tam nepriberas tak nezmozes nič. Takže tak. A čo si sa pýtala tak to nwm či je pravda ale u nás sa hovorilo že kukurica a ešte niečo je dobré na rast pŕs. Nwm možno cibula? Ale skôr ta kukurica.
Držím prsty. :)