Pocuju/vnimaju nas mrtvi?

Príspevok v téme: Pocuju/vnimaju nas mrtvi?
rrrw

Dobry den. Myslite si, ze ked sa za niekoho zosnuleho modlime, ked na neho myslime, ked sa mu prihovarame, že nas vnima? Nenarusam pokoj tomu mrtvemu ak mu zvyknem nieco "odkazat" do neba? Teda, ze si len tak sadnem napriklad do parku a pozriem sa hore do neba a nieco poviem...lebo niekto hovori, ze ak sa s mrtvymi "rozpravame" vlastne im tym nedame pokoj a nemozu v pokoji odpocivat ale viete mne ten clovek chyba. :( viete niekto nieco k tomuto napisat? Dakujem

Johanes

Vážený Kráľ podsvetia , aj ty si stvorený Bohom a len Jemu sa budeš klaňať. Radšej študuj najnovšie vedecké objavy. Nič som si nevymyslel píšem len to čo veda overila a čo je pravda. Zaujímave je ,že na Slovensku máme samozvaného kráľa podsvetia - pri tebe chudák Satan.

Ipsilon

Johanes, Johanes, si ty Kráľom podsve.ia alebo ja??? Som ním Ja, tak tu nezavádzaj ľudí, pls.
Ako to presne je. Ľudia, ktorí sú na onom svete, majú občas príležitosť, aby nás občas navštívili. Nie je to však vždy pravidlom. Proste, občas prídu, ale nie je to vždy pravidlo.
Často sa stáva, že náš prídu navštíviť "príbuzní", ale ide skôr o démonov, ktorí sa vydávajú za nebohých a nie sú to naši príbuzní v pravom slova zmysle.
To je celá pravda. Nemám dôvod klamať, až tak som neklesol.
Bye.

Johanes

Každý kto zomre zanechá vo svojom okolí,deti rodičia známi,manžel aj spoločnosť, kto ho poznal, podvedomú spomienku. Človek má takzvanú zálohovú pamäť, ktorú nevie ovládať a ani si hneď na niečo spomenúť. Ak sa za niekoho modlíme tak nám počas modlidby v našej mysli sa vynárajú niektoré spomienky na zosnulého. Občas sa nám v zálohovej pamäti vynoria spomienky o ktorých sme ani netušili, že si ich pamätáme. Ak budeme intezívne na neho myslieť a dlhodobo, môžu sa tieto spomienky zhmotniť do fluida. Ak to robí viac ľudí naraz, tak ich frekvencie vysielané mozgami vyprodukujú rezonančné pôsobenie na na nejakú entitu nachádzajúcu sa práve pri nich a doslova tá synchronná rezonancia sa zmieša s tou entitou a vznikne nepravá kópia zosnulého - fluidum energie. Je mnoho prípadov zo strašne zlým koncom. Preto treba sa modliť za zosnulých ale stým že ho oporúčate do Božej vôle.A po modlidbe na neho nemyslieť, dať mu pokoj. V niektorých civilizáciach sa radujú aj tancujú ,keď niekto zomrie. Už má po ľudskom trápení aj po starostiach. Boh je láska, tak v láske máme žiť, a nie smútiť. Mŕtvi nás už nepočujú, ich čas už na tejto Zemi skončil.

Ipsilon

Nuž, to som rád, že si takéto odpovede čakala. Ja som Ti raz stretol babku nebohou, keď som v noci šiel na WC a nič mi nepovedala, neviem, asi sa čudovala, že som tentokrát neo.ikal radiátor namiesto WC-ka, aby som sa potom vyhováral na to, že nám tečie radiátor. Nie, to už veru, reku, nie!
---------------------------------------------
Ešte báseň, kiaľ otrčím kopýtka:
Už premýšľam, že čo zjem, nepozerám na príjem,
tučný som, to isto viem, nedám príliš na dojem,
je to moja závislosť, ktorú mám fakt veľmi rád,
viacej ako povinnosť, s chladničkou som kamarát,
sladké buchty, sladká torta, tie prekážky prekonám,
či už mamu a či otca, k sebe radšej nevolám,
kukali by isto divne, čo po nociach porábam,
z perspektívy divej svine by som nikdy neklamal,

Ipsilon

Nie, ľudí v meditatívnom stave tzv. po pííí.i už nijako nemôžeš vyrušiť. Ani keby si sa poskladala do kocky.
Ja som si pre tento účel vytvoril tzv. Zombíkov, aby som jedného človeka mohol zabiť aj opako.ane. Veľmi odporúčam najmä v prípade parento-meditativo-kil.ing-therapy.
Veľmi mi to pomohlo a všetkým tam hore ďakujem za túto "neínvazívnu" formu terapie.
Tým by som sa chcel poďakovať svojej mame, otcovi, sestre, bratom. Pán predsedajúci, pani predsedajúca, poprosím o vypnutie môjho mikrofónu.
Pán/pani preds. poprosím o ten mikrofón!
Ďakujem ešte raz!

rrrw

Lenže tí mrtvi tu už raz boli a mali duše. Ovecka tak ako si ty napisal/a dieťa ktore niekto porodí o 20 rokov asi nie kedže ono ešte nikdy nežilo ale tí mrtvi už žili a mali duše...a existuje vela ludi ktorí zažili v klinickej smrti, že sa niečo po zastavení srdca s vasou dudou deje. Ale neviem no...preto sa to pýtam