Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ahojte potrebujem pomoc ..

Príspevok v téme: Ahojte potrebujem pomoc ..
MarekBranik

ZDravím pred rokom aj 7 mesiacmi som tu pisal ohladom problemov bušenie srdca a podobne . Každy dokonca už aj moja praktická lekarka ma poslala psychiatrovi stým že mám panicku poruchu ,
CHcem vám všetkým len povedať nevzdávajte sa a bojujte nie je to vždy psychika ak ste nemali problem doteraz snou tak sa nevzdavajte.
Obehol som troch neurologov a ani jeden ma neposlal na MR ..
Nevzdal som sa a dostala sa mi pomoc . Neurolog mi ponukol že ma celeho preklepne. A Vyplatilo sa po dlhom čase som bol na MR kde mi zistilii zúženie duralneho vaku v krcnech chbtici ktore nepriamo tlačia na miechu .. SKoliozu krčnej chrbtice + nezname biele bodky v hlave čo by nemal byt porblem a cystu ktorá tiež nič neznamena ,, Ale všetky tieto veci su spojene s krčnou chrbticou : Búšenie srdca , tlaky v hlave , migreny .. atd "" Psychiatrička mi naordinovala niaky TIANEPTIN SANDOZ a chcem nechcem snazim sa to vysadit načo to budem jest ked to neni stoho a vzdy sa mi zvysi tlak ako keby tam vznikla zavyslost na ne a uplne zbytocne.. Ak ma niekto skusenosti s Tianeptinom prosim poradte ako to nahradit niako prirodne. Musim vela scičit naštastie sa to da sviceniami a rehabilitaciami dako rozhybat ked nie operacia ale ja budem bojovat ! akekolvek otazky kludne pište.. nie všetko je vždy psychika ako vas doktory odpišuu ..

Adzyka

Zdravim chcem ich aj ja vysadit ako sa maju vysadzat?kto ich mal a dokazal ich postupne vysadit?ja beriem 1-1-1 a neviem ako pri vysadzani sa ma postupovat

MarekBranik

Práve že sa snažim aspon jednu denne aby bolo dobre.. lebo ked si nedam automaticky sa mi zvysi tlak . ako keby clovek je nato zavsili

neviem111111

vsetky lieky tohto typu treba vysadzat postupne - t.j. znizuj si postupne davku (akym sposobom to bude najlepsie bude asi najlepsie vediet poradit ta doktorka ktora ti to predpisala, resp. hocijaka ina lekarka). ked taketo lieky vysadis len tak z nicoho nic, je jasne, ze je ti zle.