Dlhodobo sa neviem "príjemne" vycikat

Príspevok v téme: Dlhodobo sa neviem "príjemne" vycikat
Boraa91

Uz mesiace ma trapí, že pri cikani ma stale stipe...ono to ani nie je taky ten pocit ako pri prechladnuti (pocit prechaldnutia velmi dobre poznam), skôr uz ked "cikam a vytlacam uz iba posledne kvapky" tak pocitujem take stipanie a proste to nie je prijemne. Bola som aj u lekarky ta mi povedala ze som asi jemne prechladnuta a dala mi antibiotika. Stale to vsak neprestalo. . .Je to take zvlastne a uz mi to dost vadi, nestretli ste sa baby s niecim podobnym? Co s tym, mate nejake rady? Dakujem.

neviem111111

mam za sebou viac zapalov a ked mam nahodou den, kedy sa mi nejakou nestastnou nahodou podari malo pit, mam to iste. pijem bezne 3-4 litre a som v pohode. odporucam navstevu urologa a gyndy. ale zrejme to mas ako nasledok nejakeho zapalu

Sejla

Chod na gyndu ci to nie su kvasinky, ak nie, skus zmiesat 2 lyzicky sody bikarbony s teplou vodou a citronom a vypi na lacno, je to hnusne, ale pomoze pri najhorsich stavoch. Neprezen to s tou sodou, mozes mat mierne krce v bruchu. A pi vela vela vody

Asik

Skus zmenit spodnu bielizen za bavlnenu, zmen gel na intimnu hygienu spomen si odkedy to trva ci si nezmenila novy prasok na pranie avivaz, kupel vo vani tiez neprospieva....Tazko povedat co ti sposobuje ten diskomfort