Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Pena zo slín

Príspevok v téme: Pena zo slín
Anonym17

Dobrý deň, dlhšiu dobu sa mi občas tvorí pena zo slín. Najskôr to bolo len v stresových situáciách, mala som sucho v ústach a zo slín sa mi vytvorila biela pena, nebolo to nadmerné množstvo slín ale boli biele a spenené, akoby z nich boli vytvorené také malé bublinky a aj istú dobu držali formu a neroztiekli sa ako voda (to trvalo aj 2 dni). Ale dnes sa mi to stalo opäť a úplne bez príčiny no trvalo to asi len 2 hodiny. Nemajú žiadnu chuť ani zápach. A okrem toho mám zvláštny pocit na sliznici úst, ako keď sa napijete horúceho čaju a máte z toho taký stŕpnutý/drsný jazyk, neviem to inak opísať. :/
Premýšľala som či to môže byť dehydratáciou pretože ja skutočne vypijem 0,5 - 1 liter vody denne, ale to už niekoľko rokov. Inak mám 17 (o mesiac 18) a momentálne som zdravá.

Ďakujem Vám za rady.

kollki

No neviem ci by som cakala na nejake odborne poradenstvo prave tu na internete ale isla by som radsej k lekarovi ved jazyk je odrazom nasho zdravia.

darinusik_nov

Toto podľa mňa nie je normálne aby si robila zo slín pena. Dúfam že už si dávno navštívil doktora.