tantra

ZuzkaV

Dobry den, neviem ci to sem patri ale dovolim si sem zdielat jednu stranu urcenu pre tych ktori hladaju znamost so zameranim na cestu tantry - tantralovers.org

kiwi

Sanca dostat HIV pocas tantra masaz je velmi miziva, ak sa bavime o ozajstnej tantre. Ine pohlavne choroby ano ale HIV nie. Samozrejme neda sa to uplne vylucit ale to sa neda ani u zubara, ze ano ;) Zhladiska HIV sa naozaj netreba tantry bat.

badatel

Ahojte, zaviazal som sa, ze napisem nakolko som bol v situacii kedy som tiez hladal informacie pred mojou Tantra masazou. V principe nic proti tejto technike nemam a verim, ze moze aj pomahat tak ako sa vela o tom pise na strankach tychto sluzieb. Nastudoval som si recenzie aj fora a rozhodol sa to vyskusat. Musim hned napisat, ze viac taku chybu uz neurobim. Koho zaujima preco - citajte dalej... Som zenaty a mam aj male deti a zial to v sexe u nas popri detoch funguje iba obcasne. Tantra je urcite sposob, ako nastartovat partnersky vstah a chcel som sa aj naucit masirovat a naucit to aj moju manzelku. Mal som aj tazke obdobie a potreboval som restartovat a nacerpat novu silu. Tantra masaz na to bola pre mna idealnym riesenim nakolko aj klasicke masaze oblubujem. Dost sa pise o tom, ci to je nevera a pod. Na forach a v recenziach najdete vela kladnych odporucani aj od zenatych s detmi a ze to nie je ziaden problem a vrelo to odporucaju. Ak ste v nejakom vstahu to, ale urcite problem je. Isiel som do toho s tym, ze sa to manzelka nikdy nedozvie asi by to bolo velmi tazke obhajovat aj ked sa nejedna o pohlavny styk - neveru. Vybral som si stranku Tantra sluzieb, prestudoval kladne recenzie (urcite je vela ucelovych, nastrcenych recenzii na tychto strankach) pocet maserov, ci sa nejedna len o nejaky jednoosobovy privat a objednal sa na masaz. Musim napisat, ze prevedenie masaze nesplnilo moje ocakavania a predstavy. Asi tak, ako si precitat dobru knihu a potom pozriet na to nezazivny film. S mojou predstavou sa to zhodovalo mozno tak na 50 percent, vela rusivych faktorov, v miestnosti bolo ovela chladnejse ako by som povazoval za prijemne, neustale odbiehanie maserky, doraz na vyvrcholenie, co nebolo pre mna pri tomto type masaze, az tak rozhodujuce, masaz prostaty tiez nenaplnila moje ocakavania, aj mal som nejake vyhrady k hygiene kedy na cistej plachte zospodu som videl priesak nejakeho flaku v centralnej oblasti tak som sa snazil lahnut mimo to. No odchadzal som sklamany ale povedal som si, ze na Tantru este nezanevriem a ze som asi nenantrafil na tu spravnu maserku a kvalitny Tantra masazny salon. Moje kroky smerovali na net a k zistovaniu problemu, ci som niekde urobil ja chybu a vyhladavaniu dalsich informacii a najkvalitnejsich moznych Tantra salonov a ze toto nemoze byt pravdou a ze Tantra je urcite o niecom inom. Pri mojom dalsom hladani informacii som narazil na dovtedy mnou podcenovane informacie, ktore zmenili moje ocakavane pozitivne vysledky z Tantra masaze. Jednym z faktov je, ze sa jedna o sexualnu sluzbu, prevadzanu sexualnymi pracovnickami (v Nemecku to zacali zdanovat, ako prostituciu). Vacsinou na privatoch sa jedna o prax byvalich prostitutok, ktore prisli na to ako si lahko a dobre zarobit aj bez nutnosti pohlavneho styku. Ale najvacsim problemom je tu riziko prenosu pohlavnych chorob. A z nich najhorsej HIV. Po nastudovani problematiky HIV a uvedomeni si rizik spojenych s touto chorobou pre mna ako aj pre moju manzelku a deti zacne mysel pracovat na plne obratky, uvedomovat si mozne dosledky a verte tomu, ze tu ide o zivot. Nie len vas ale len pri trochu zodpovednosti ide o zivot celej vasej rodiny, vasich deti aj vasho partnera. Kazda myslienka vas dovedie do totalnej depresie az na same dno a az na hranicu zivota a smrti a to dlhodobo!!!. Po nastudovani potrebnych informacii skuste manzelke -lovi odopierat tri mesiace sex, ako to odovodnit? Namieste nastartovania a novej energie som upadol do trojmesacnej hlbokej depresie. Asi malokto viete, kto sa HIV nezaoberal, ze preukazatelne otestovanie na HIV infekciu je mozne az po troch mesiacoch od rizikoveho spravania. Ja som mal nakoniec stastie a HIV test u mna nastastie nebol pozitivny ale nebolo mi vsetko jedno to mi verte a aj preto som sa zaviazal o tom napisat. O prenose HIV som nastudoval vela informacii a aj ked sa mastrubacia povazuje vseobecne za bezpecnu nie je to az tak celkom jednoznacne a pri mojej skusenosti s masazou vidim dost vela moznych sposobov a rizikovych okolnosti mozneho prieniku HIV infekcie pri Tantra masazi. Co na zaver? Ak uz na Tantra masaz chcete ist zvazte si az kam chcete zajst, co vsetko si nechat spravit a nebojte sa ihned pri naznaku akehokolvek problemu co tam zbadate a naskoci pozor to sa mi nezda byt OK nebat sa okamzite odist prerusit to a nekompromistne nepokracovat dalej, kedze uz tam ste a odhodlali ste sa nakoniec to skusit tak to pretrpite. Ak sa nebojite HIV tak skor odporucam ludom bez zavazkov, ktori nemaju, co stratit potrebuju odventilovat a uzit si taku lakavu opateru a nemaju k nikomu nejaku zodpovednost. Pre ludi vo vstahoch, ktori to potrebuju nejako nastartovat, restartovat, ci uz spolocny sex, alebo zivotnu energiu odporucam nastudujte si Tantru, pohladajte na nete je dost videii naucte sa to a praktikujte Tantra princip s svojim stalym partnerom a budete za to nadocakavania odmeneny a nie cudzou osobou, ale niekym koho mate naozaj radi. Pre mna je toto novy zaciatok, zivotna skusenost na hranici zivota a smrti, co ma zmenilo.

.