priatel sa podcenuje,mna to rani..

Príspevok v téme: priatel sa podcenuje,mna to rani..
Tinka335

ahojte. mam 21 rokov, mam priatela, sme spolu uz rok a pol, vsetko je super, no on sa strasne podcenuje. stale tvrdi ze by som mohla mat lepsieho, ze si najdem lepsieho, ze budem uspesnejsia ako on, ze to nezvladne, ze on chce byt zivitel rodiny, atd. stale denne to pocuvam, ako sa boji ze si najdem ineho uspesnejsieho. nikdy som ho nepodviehla, nikdy som mu neublizila. nema mas preco taky pocit. som najviac milujuca frajerka a vzdy uz budem, nikdy ho nevymenim za nikoho ineho. ako mu mam dokazat lasku ? robim nieco zle, alebo je chyba v nom, ze sa tak lutuje ? dakujem :(

Eliona

byt tebou ho podporím a snažila by som sa mu v tom, aby sa necítil byť nulou oproti tebe. chlapi sú na to háklivý, keď sa nemajú ako postarať o rodinu a pod. u mňa a môjho chlapa je to inak. on sa nikdy nebál, že by sa nemal ako postarať o rodinu, čo by sa mal báť, lebo v poslednom čase sa mu nejako nedarí chlapcovi.

Mesačný princ

Ani v jednom nie je chyba a zároveň je chyba v oboch :)

Ty si si si priateľa zvolila, tak mu skús pomôcť...vyskúšaj u neho skôr vyvolať radosť alebo smiech...
Možno ti budú radiť nájdi si iného alebo nech navštívi psychológa ale bola to tvoja voľba a ty ho ľúbiš. Ak je to tak, tak by mal byť aj on schopný sa na veci dívať trošku inak...ak ťa ľúbi, tak nemá na výber. Ak nie, tak to nezvládnete ani jeden a ani druhý.

určite sa tak necíti kvôli tebe...je to hlbší problém.

Ipsilon

Možno ho irituje to, čo sa dozvedá o tebe, čo hovoria o tebe a o ňom nikto nič. Radšej mu o svojich úspechoch nič nehovor a stále sa ho snaž pochváliť, aj za maličkosť a nejako ho z toho vysekáš.

Najčítanejšie články