priatel sa podcenuje,mna to rani..

Príspevok v téme: priatel sa podcenuje,mna to rani..
Tinka335

ahojte. mam 21 rokov, mam priatela, sme spolu uz rok a pol, vsetko je super, no on sa strasne podcenuje. stale tvrdi ze by som mohla mat lepsieho, ze si najdem lepsieho, ze budem uspesnejsia ako on, ze to nezvladne, ze on chce byt zivitel rodiny, atd. stale denne to pocuvam, ako sa boji ze si najdem ineho uspesnejsieho. nikdy som ho nepodviehla, nikdy som mu neublizila. nema mas preco taky pocit. som najviac milujuca frajerka a vzdy uz budem, nikdy ho nevymenim za nikoho ineho. ako mu mam dokazat lasku ? robim nieco zle, alebo je chyba v nom, ze sa tak lutuje ? dakujem :(

ballan

Možno má nejaké komplexy a nižšie sebavedomie. Skús ho podporiť, nemusí byť hneď spiaci žiarlivec a pod.. Minimálne rovnako zakomolexované a životom doráňané ženske ťa už, samozrejme, nabádajú na rozchod...

denisaf

matyo ti tu dobre napisal ja som mala takeho nesebavedomeho ziarlivca tiez... za vsetko som bola vinna ja stale sa stazoval na vsetko... ruky prec od toho

oktobrova

skus hladat chorobne podcenovanie sa, isto nieco najdes, to nie je len tak, to moze byt depresia alebo nieco take

0vecka

hmm ja by som na to siel opacne. takyto ludia su zavisli na Tom ze ked povedia aki su na hovno tak ich ti druhi chlacholia...ja by som skusil nereagovat a pri bezpecnejsich temach napr ja vobec neviem varit a ty tak super len povedat ze no ale aspon to uznas atd... tymto nedostane chlacholenie a odvykne si...

Matyo

alebo to môže byť "energetický upír", ktorý svojím neustálym sťažovaním sa na svoj posratý život začne vysávať životnú energiu aj z teba až sa dostaneš sebavedomím na jeho úroveň a možno to je jeho cieľom lebo nesebavedomá žena chlapa neopustí...

kabel

To je ten typ človeka, ktorý si vyžaduje sústavné uisťovanie o svojich kvalitách, na to pozor..On zaplače, aký je horší od teba a ty ho hneď začneš chlácholiť a nevieš, čo ešte môžeš urobiť, aby si mu to "dokázala". Nerob to. Je to manipulatívna technika na získanie pozornosti.

Ipsilon

My do toho samozrejme nevidíme tak, ako ty. Moja praprababka povedala jednému grófovi, ktorý ju chcel, že čižma do čižmy a bočkor do bočkory - (bočkor je asi papuča) Niečo na tom pravdy bude. Ja by som tiež netúžil po žene, s ktorou by mi každý kamarát rád "pomohol". Sorry za expresívnosť.
Uváž sama, čo a ako a podľa toho sa zariaď. Good luck.

denisaf

chyba je v ňom nech popracuje na svojich nedostatkoch a sebavedomi... plakanim nad sebou ešte nikdy nikto nič nevyriešil...

Najčítanejšie články