Oholené nohy u chlapa

janinka20

ja som chodila par mesiacov s chalanom,ktory sutazne plaval a on si holil cele telo,nielen nohy a bol to prijemny pocit, ked sme sa milovali,bol taky hladucky.Zavisi len od teba,vsak to vyskusaj a ked s tym budes mat problem,za par dni tie chlpy dorastu.

JESSY

MNE OSOBNE SA PACIA TAKE NORMALNE NIE VELMI ZARASTNE NOHY KED SU AZ VELMI JA BY SOM POVEDALA LEN SKRATIT NIE UPLNE VYHOLIT...MOJ CHLAPEC MA DOST ZARASTENE A VELMI SA MI TO NEPACI

simaamisa

Moja Lasonka ma najkrajsie telo na svete:)) chlpky na hrudi, ktore prechadzaju cez brusko az k rozkroku, pekne vyrysovane nohy-podotykam neoholene, chlpky aj nad zadkom, podpazusie-tam si ich skracuje na primeranu dlzku. Podla mna je to nieco uzasne, a neskutocne ma to vzrusuje:)) je to uzasne citit hlavne pri sexe, take jemne:) a ked sa spolu sprchujeme, vidiet prud vody stekajuci po jeho tele...waaaaaau.. nemenila by som na nom nikdy nic, ani za svet:)) chlap ma byt chlap, a ked je tak PEKNE zarasteny, je to uzasne:)) jedine, co si moj milacik holi je tvar a krk zozadu, tam je to nutne, aby to pekne vyzeralo. Ale milujem, ked mu na druhy den vidno na tvari, ze je..proste.....chlap! Parada.. staci, ked sa holi 2x do tyzdna:))

Heinz-klátil

ShaulaThalit - presne tak! väčšina športovcov sa chová ako priteplený vidieť to aj na spolužiakovi...
kktko. niesu zase teply ale chovaju sa tak, su to taky jemny ludia, ktorych by sok kopal do guli nech sa zobudia.

Heinz-klátil

nelly15 - ked bol buzna tak to chapem
MiRuShQa - ti si vadná akože chalan ktory si holi nohy je v mode?
moda je šit ktorú určujú buzeranti!
jebem na modu najlepšia je aj tak klasika
fuck you!
niektorých ludi nepochopim... ale je to asi tim že nechapu ani sami seba

Heinz-klátil

EmBr116´- nauč sa písať x namiesto ch je trápne tak isto ako píše tuto náš buderant martin923 w namiesto v.

zazu - keď su buzny tak ano
randy - ti snad sranduješ

marguerite

ked si taky mlady mohlo by to vypadat trochu smiesne- ako keby si este nemal ani chlpy na nohach, ak chapes... na druhej strane, mala som priatela basketbalistu a ten si holil nohy. na nom to bolo strasne sexy...

usiko

bozicku, chlap. ktory nema chlpy na hrudi a na nohach a na rukach, pre mna nie je chlap....mame takeho kamosa, a to je strasne......