Rozchod :(

Príspevok v téme: Rozchod :(
kupelnik

pocujte chcem sa vas opytat ako podla vas tento vztah skonci.
Chodim so spoluziackou uz pol roka ona je do mna zabuchnuta daco vyse 2 rokov a ja okolo 1 rok.V poslednej dobre sa coraz castejsie neviem pochopit a z toho prichadzaju vymeny nazorov nie ako hadky!Dokonca mi aj poslala sms ze by to mala radsej skoncit... a za par hodin mi poslala sms ze za tych par hodin si uvedomila ako ma lubi ale ze nechce vyzerat ako vypocitava truba a chce zacat odznova.
Tak sme sa udobrili a patricne aj u mna doma oslavili. No a dneska som mal ist k nej rano na ranajky a poslal sms ze nemozem dojst ze mamka je doma. Po ceste do skoly som ju stretol a uz od rana bola iba na mna nahnevana. na kazdeho bola uplne normlana len ked som jej daco chcel povedat tak nedopovedala ani za ruku sa nechcela chytit a o puse ci bozkavani nehovorim.Plz poradte co mam robit resp. nerobit?

kupelnik

no som jej napisal ze som rozmyslal a ze som dospel k zaveru ze aj ja potrebujem pauzu.
nikki: Je podla teba laska ked je do mna tri roky zalubena? A ked som si chcel zacat s inou spoluziackou ece pred nou,dost bola na dne.

amelia

no jednoducho pausa je najlepsia vec na ktorej sa mozte vzajomne dohodnut obaja potom zistite sko ste si chybali ci ste si vobec chybali to je jedna moznost a druha bud k nej taky isty rovnaky ked uvidi ze neskaces ako ona pisak si ta zacne viac vazit uvidis vyskusaj to

nikki

ja na tvojom mieste by som to nechala tak,pretoze to co ona dokazuje nieje uprimna laska a mozno ani nema tusenia co je to vlastne LASKA. Podla mna je to cele take detske...Vykasli sa na nu...

kupelnik

no takze uvedomil som si ze fakt potrebujeme obaja prestavku tak sme sa dohodli ze na moje meniny sa znova o tom porozpravame ci ma zmysel davat sa dokopy...No a vcera odisla skorej zo skoly musela k lekarke.A moj kamos co sa s nou cely den rozpraval mi povedal ze je definitivny koniec.Tak som to zobral ze ok je koniec to sa dalo cakat.ale poslala mi sms ze ze ma lubi ale ze dakedy sa jej zdam cudzi, tak som sa rozhodol ze fakt nejaky cas od seba nam pomoze. V skole hned prisla ku mne a povedala ze co som to nataral kamosom. Ze nasa spoluziacka sa jej pred vsetkymi babami opytala ci ma nehala. Tak som jej povedal ze mam taky pocit ze uz je to uplny koniec. Na to odpovedala ze kebyze ma byt uplny koniec tak mi to povie sama . Tak som jej navrhol tych 20 dni oddych od seba. Ale mam taky pocit ze obaja nevydrzime tych 20 dni. Lebo uz sa ma pytala ze co s tymi hodinami ktore nam odpadnu ci moze chodit ku mne ... ja ze ved si povedala ze len s tym koho lubis.
Na to nebola nijaka odpoved. Ale uz som bol taky viac odmerany a ece v autobuse sa ku mne pritulila a chcela sa objimat.A tak sme sa zacali pomaly bozkavat. No a neskor ked uz jej isiel autobus ako sme stali na zastavke tak som si ju chytil a zasa sme sa zacali bozkavat.
Tak teraz neviem na com som kedze sme sa dohodli ze je medzi nami na chvilku pauza a v pohode sa obaja spolu bozkavame. Je to dlhe ja viem ale skratit sa to nedalo. A mam pocit ze trochu je v tom aj iny chalan z vedlajsej triedy.

ajja

Ved sa kamosky normalne spytaj, co sa deje. Povedz jej o svojich pocitoch, ako tu nam. Ze k inym sa ti zda mila a k tebe odmerana. Tie ranajky neber tragicky, rodicia dokazu urobit skrt cez rozpocet :o) Vies, kupelnik, vela vztahov a to aj poriadne zabehanych skrachuje na tom, ze ludia spolu nehovoria a to hlavne o tom, co ich trapi. Takze skus sa zariadit tymto smerom. Ak ona nebude ochotna s tebou hovorit, nechaj to trochu vstrebat. Ked ani na druhy pokus nie, tak co. Hladaj si novu kamosku. Ved ste mladi a mate stretavat novych ludi a kamaratov. Predsa s ofucanou, ktora nepovie, co sa deje, si nebudes kazit dni.

denniska

urcite ste este velmi mladi..takých 14-17 tipujem... skus byt aj ty odmerany a ona sa uvedomí..uz len podla toho ze ti napisala raz rozhnevanu sms a potom sa ozvala znova ze to tak vlastne nemyslela...
skus byt ty chladnejsi a nevtieravý