Alergia

Príspevok v téme: Alergia
nadja

Moze u mojho syna alergia na prach 1.stupna vyvolavat zapal priedusiek?Moze mat aj zdurene lymf.uzliny o velkosti 11-9mm a 12-19mm?Ma to oslabenu imunitu?Neustale kasle a maval i vysoke teploty.Teraz uziva Zodac a FLIXODITE 125.Poradte mi,kto ma skusenosti nejake antialerg.vyrobky (s ktorej firmy mam kupit). A ci su dobre cisticky vzduchu s ionizatorom.Pomoze i solna lampa?Mam odstranit vsetky koberce,zaclony... Dakujem.

yanullqa

jamam alergiu na macky , mlieko , perie prach , roztoce, psov , plesne ,...
najhorsie na tom je ze ked som si kupila paplon pre alergikov, na ktorom pisali , ze v nom niesu roztoce , sa zistilo , ze v tom je najviac roztocov , a plesne v nasom byte su tiez problem , skusali sa na to uz rozne prostriedky , ale plesen zmizla len docastne, ak v nej budem zit dalej , moze mi to prepuknut do astmy , nemame dalsich 50 000 na prerobenie nasej izby a prave splacame pozicky, ludia v nasom baraku nesasuhlasia zo zateplovanim , nepozna dakto sposob ako sa zbavit plesni , bez najmensich financnich prostriedkov ?vpred dakujem

RNG

protialergicke doplnky su hlavne Quercitin, bromelain, vitamin C ,NAC a zihlava(urtica diorca), ciastocne aj curcumin, dumbier, omega 3 oleje a antioxidanty s vysokym ORAC cislom

amonrea

ahojte mám 7 ročnú dcéru a práve jej diagnostikovali alergiu na perie a mačky. V jej okolí konkrétne u starkej je aj pes a ja mám dojem že je alergická aj na neho, hoci test to nepotvrdil. čo robit?

adili

ahojte vsetci,aj ja som bol v solnej jaskyni a pomohlo mi to.Ja som mal problemy s upchatym nosom od kedy ju pravidelne 3x do tyzdna navstevujem od vtedy sa citim lepsie.Nemam upchaty nos.Proste senzacia :) to je moj nazor a moje pocity

nikolkaa

Vyskusaj navstivit solnu jaskynu.Ja som ju navstivila 10-krat a moj zdravotny stav sa vyrazne zlepsil.Teraz chodim do solnej jaskyne 2x do tyzdna.Naozaj je to zazracna miestnost.Odporucam.
caute Nikolkaa

damaxy

tiež som alergička.Náš dom je bez záclon závesov,kobercov.Používamantiaalergické paplony a hlavnice,ktoré sa daju oprat,vetrám postele vysávam,utieram prach,umývam podlahy.Ziadne lapače prachu v podobe vankušikov-mam kožené,sedacia suprava z kože,žiadne kožušiny,koberčeky len také čo idu oprat a vyprášit.Sprchujem aj izbové kvety,žiadne vone do zásuviek a pod.Ked ma to chytí,tak citim uzliny a mám ich aj zvačšené.Záleží to asi na stave prostredia.lebo to mám 2-3 dni potom sa to zlepší a tak,až kým neskončí moja pelová sezona.Samozrejme hygiena bytu ako som popísala,a beriem xyzal a nasobec spray.