staci to ja newiem

Príspevok v téme: staci to ja newiem
mixaela

musim sxudnut na 55 klio denne beham hodinu a urobim 1000 brusakou........pijem dene cca 3 litre dene iba vodu a jem iba ovoci a zeleninu...........do dvox mesiacou musim sxudnut 15 klio zatial som 5 zxudla za mesiac.............robim toho dost pre to abu isom sxudla .?????..kazdy mi howori ze mi uz s toho sibe ze som blazon ked pocitam kalorie ...ale ja si to nemislim................mam sancu sxudnut????

miška

hej , spamataj sa! ja som sa takto dopracovala k anorexii a bulimii, skokcila som na antidepresivach. To ci si pekna a stastna nezavisi na tvojej vahe. Si na najlepsej ceste si ublizit. Nespravaj sa ako decko.

jaja

preco kazda jedna baba pozera na len na kila?co je na tom take dôlezite?porovnaj si babu ktora ma 60 kilov a cvici a 60 kg ktora necvici.co je krajsie vyschnuta kostra alebo trochu svalov?

alic

Mas sancu schudnut,ale preco nie postupne?Nie je mi dost jasne preco za 2 mesiace?To je nejaka stavka alebo co?Ak kvoli niekomu,tak to za znicene zdravie nestoji.Vsetci Ti to povedali,co Ty na tO?To chce cas.Caka Ta nieco hrozne vyznamne?Myslim ,ze aj tak by bolo 15 za 2 mes.strasne vela.Nie si predsa v "supertelo"

piavana

dievca, neblazni, takto akurat ohrozujes svoje zdravie.ked chces chudnut tak preco nie postupne a pomaly?? to je ovela bezpecnejsie a nehrozi ti jojo efekt..

jankaaa

moja kamaratka sa takymto podobnym sposobom dopracovala za mesiac k takej anorexii, ze ju museli davat rok dokopy v nemocnici...

esterka

musim ti povedat ze vies ked dosiahnes tych 55 kil tak ti to zrazu nebude stacit a budes chciet menje a menj a potom sa naozaj s teba stane anorekticka.ver mi,zazila som to na vlastnej kozi.

fraise

uplne totalne zle, od zakladov vsetko zmenit, aj cvicenie aj stravu. a ked ti okolie vravi ze si tym posadnuta, ma pravdu.

magda78

zbytocne sa takto nicis. za chvilu budes anorekticka. 5 kg je za mesiac je akurat. neblazni, pokial nechces skoncit v nemocnici. pravidelne sa stravuj, kazde 3 hodiny, striedmo. jedz vela ovocia a zeleniny ale nehladuj. a kvoli comu vlastne musis tak rychlo schudnut???