Samota depresia

Príspevok v téme: Samota depresia
MARTYSVK

Dobrý deň,

Mám 19 rokov som jedináčik a čochvíľa maturuje. Teraz keď je vonku skoro tma a je chladno na mňa doľahla depresia zo samoty. Rodičia pracujú do večera a preto som doma sám. Mám aj kamarátov, ale nie je kamarát ako kamarát a tak mám v svojom živote možno 5 skutočných kamarátov. Nejako som dospel a nepovažujem ženy len za sexuálny objekt ako väčšina mojich rovesníkov, ale rád by som mal lásku. Teraz to na mňa celé nejako doľahlo a ja mám pocit, že budem až do smrti sám.

Ipsilon

Pozrel som si odkaz, čo si semka dal. Ja viem veľmi dobre, ako ľudia žijú a mnohým som aj reálne pomohol, v reálnom živote, nie vo virtuálnom. Moje crazy príspevky sú crazy a aj také zostanú, lebo tu mi ide tiež o niečo iné, tiež pozitívne. To je všetko.

Ipsilon

Áno, angel-demon má pravdu. Mal by si sa už konečne začať venovať niečomu zmysluplnejšiemu alebo niečomu nezmysluplnejšiemu, podľa toho, ako sám uznáš za vhodné.
Ja keby že som v tvojom veku, tak by som ti poradil len to, aby si si kúpil košík s kobrou a jednu trojtónovú píšťalku. Vieš si vôbec predstaviť, akú by si mal výhodu, keby si mal vycvičenú kobru, originál killera? Zapískal by si na C-čko - kobra by tancovala, na D-čko, kobra by sa vrátila naspäť do košíka a na E-čko by hrýzla ako zmyslov zbavená.
No, neviem, neviem, ktorú dierku by si stláčal keby že dostaneš zlú svokru?! Najskôr asi C-čko, aby si odpútal pozornosť svojej svokry, že?:-) S dierkami to už nie sú srandy:-)

ANGEL-DEMON

najprv zmaturuj, potom sa zamestnaj , ossamostatni sa a az potom rieš zenu... ked ju budes mat kam doniesť... nie do detskej izby...
a si dost stary na to aby si vedel mez mamky a tatka vydrzať a neplačkat kym pridu domov z roboty aby ti dali pusinku na dobru noc...