Rozvod

Príspevok v téme: Rozvod
AnoNm

Ahojte,

zamiloval som sa do kolegyne ale tým, že je vydatá a staršia som tomu nedával ani šancu a ani som neprejavoval svoje city...
Po krátkej dobe sme obaja zistili že si spolu veľmi dobre rozumieme pred víkendom ma objímala že jej budem veľmi chýbať... potom pusa na líce... veľmi sme sa obaja snažili potlačiť tie city no nešlo to... teraz sme už spolu niečo okolo 7 mesiacov... po 1 mesiaci už o nás vedel aj jej muž... už 5 mesiacov mi sľubuje, že sa rozvedie a budeme spolu... najskôr tu bola výhovorka, že musia absolvovať poradňu, teraz že ju ignoruje právnik ktorý mal spísať papiere... vyčíta mi, že stále sa na to pýtam ale ja to už neviem vydržať a takto nechcem žiť, chcem jej dať ultimátum aj keď ju ľúbim.

Myslíte, že som veľmi tvrdý a neberiem na ňu ohľad ?
Ak by mal niekto podobnú skúsenosť veľmi by mi pomohla rada alebo aspoň usmernenie či chcem konať správne lebo 5 mesiacov mi pripadá už VEĽMI dlhá doba na to aby sa pohla ďalej...

Taro

Mily AnoNm, podla môjho osobného názoru (a informácii ktoré ste poskytli) na danú ženu naozaj tlačíte a tiež si myslím že 5 mesiacov nieje VEĽMI dlhá doba, podla môjho názoru rozvod nieje jednoduchá vec a tiež tam môžu byť aj iné problémy s tým spojene