Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Kvôli vzhľadu nemôžem, aj keď by som veľmi chcela

Príspevok v téme: Kvôli vzhľadu nemôžem, aj keď by som veľmi chcela
18

Uz asi 3 roky mam kamarata cez net. Hravame spolu hry pisavame volame cez skype, proste je to len internet a hoci byva tak 100km odomna, bol mi blizsie ako ktokolvek tu. S nikym si tu nerozumiem. Potom mam este jedneho kamarata a tiez spolocne zaujmy proste je to super. Problem je v tom ze ma nikdy nevideli aj ked fotky pytali. Nedokazem im ich poslat som skareda a myslim to vazne. Vela ludi mi to aj hovori, chalani ma nezdravia, mozno len tak 2 spoluziaci ma pozdravia ale nikdy sa mi nikto neprihovori a ked s nimi volam na skype tak sa citim taka chcena proste necitim sa neviditelna. Ale keby vedeli s akou obludou volaju.. samozrejme je to len kamaratsvo nic viac ani nechcem a oni uz tobôž nie keby ma videli.

Viem ze ten prvy kamarat mal frajerky ktore boli fakt ale že fakt pekné. V zivote som nevidela taje pekne dievcata. A bojim sa ze by sa za mna hanbil a nechcel takú kamaratku.

Ide o to ze v Juni je v UK jedna akcia, pre priprad ze by to cital niekto kto ma tu pozná vymyslim si inú akciu napriklad vystava lietadiel z druhej svetovej. Je to niečo čo vela dievcat nezaujima takze by som také dievca nenasla. Chcela by som tam hrozne ist a ti chalani mi napadli ako prví ale nemozem kvoli vzhladu. Neskutocne by som sa hanbila a bala. Viem ze oni by tam isli na 100%. Moj brat by nesiel ten sa boji ze by sme sa tam stratili a také veci. Neviem ani preco to sem pisem ale strasne ma to mrzí. Keby som pekná tak by som tolko veci spravila a s tolkymi ludmi sa stretla. Nepochopte ze by som chodila na disky alebo spala s kazdym to nikdy. Chalana by som taz chcela ale to tak od 22+, aj ked sice je to nemozne. Ja neviem, za 18 rokov neviem ake je to rozpravat sa s chalanom, divat sa mu do oci, citit od neho kamaratsku lasku, proste neviem..

18

Na fb si piseme uz dlho tam maju oni svoje fotky. Ano pustili by ma. Ale sla by som len s jednym z nich.
Na mne je skarede vsetko. Proste vychudnuta postava ako vyžla, robila som vela veci aby som pribrala a neuspesne. Dlhy noc, sucha plet dokonca sa mi rysuju vrásky :/ na čele. A Banasova je aspon pekná v tvári az na ten nos a postavu ma peknú. Nechcem sa pacit vsetkym ale aspon im by som chcela aby sa nehanbili za mna pred kamaratmi alebo tak. Nic viac s nimi samozrejme nechcem

ANGEL-DEMON

pozri sa na škratu Banašku... a kde je... alebo ta hnusna Parkerka zo zúfalych manzeliek... aj ked neviem ako sa dostala k herectvu, ci niekomu roztiahla nohy... herecka otras, vyzor otras... nesympaticka...
a obe su uspešne..

ale udivuje ma hlavne to ze by si isla do cudziny s niekym koho nepoznáš... a rodičia ti na to co povedali...? pustia ta v pohode...?

tarapaca

Velmi sa mi paci, ako ti napisala Fantasy. Ja som bola na tom podobne ako ty, preto ta chapem. Ale tak ked ich kvoli tomu stratis, svet sa nezruti, najdes si inych. Je celkom prijemne zariskovat a zistit, ako sa druhi spravaju. Posli im kludne nejaku peknu fotku. Este predtym si z nich mozes trochu robit aj srandu, ze im posles nejaku skaredu opicu a pod. Oni ti svoje fotky poslali? A keby im islo o tvoj vzhlad, tak uz davno by tie fotky chceli a bez toho by si nepisali. Asi im na tom az tak nezalezi, su radi, ze maju s kym pokecat o tom vasom hobby.

Fantasyi

Nemozes svoje stastie niecim podmienovat. Napriklaf urobim to, alebo hento, ked budem pekna, schudnem atd.
No tak si skareda a co? Vies kolko skaredych zien ma frajerov a manzelov? Ono to nie je totiz o krase, ale o sebavedomi.
Chod von a zi. Komu sa budes pacot dobre a komu nie, tiez dobre. Ani keby si bola najkrajsia na svete, nebudes sa pacit vsetkym. Lebo kazdemu sa paci nieco ine.
Mozes svoj zivot prezit lutovanim, alebo naplno. Je to len na tebe. To by potom nikto nezil a nechodil von. Kazdy ma nieco, co sa mu nepaci. Najdolezitejsie je, ze si s niekym rozumies, ale nikdy neklam. Nestavaj svoj vztah na klamstve, potom sa bojis, ze sa to prevali. Normalne bud uprimna. Beries inym ich slobodnu volbu. Kazdy ma pravo sa rozhodnut, ci si s niekym zacne a ak ta odmietnu, ze nie si pekna, tak co? Svet sa zruti? Nezruti. Bojis sa odmietnutia, vies, kazdeho v zivote mnohi odmietli a nezrutili sa. Odmietnutie je normalne, nemozes to brat az tak osobne a tragicky. Netahaj chlapov za nos, bud uprimna a normalne zi.

katka_m

Ako môžeš byť AŽ taká škaredá? Čo je na tebe také škaredé, s čím si nespokojná? Ja mam tiež koopec chýb, veľa vecí sa mi na sebe nepáči, ale na každej žene je niečo pekné, nie?
Podľa mňa toto už je taky komplex menejcennosti, ktorý si si sama vytvorila. Koľkokrát vidím na ulici 100 kilové buchty, ani v tvári veľmi pekné ani postava nič moc...ja ich nechcem urážať ani nič, len dávam príklad..a pri nich fešák chlap...ide o to, že ony majú sebavedomie.
To, čo človek vyžaruje, to aj okolie prijima. Keď ideš po vonku so sklonenou hlavou, furt myslíš na to, aká si škaredá, okolie vidí, že nemáš sebavedomie.
Musíš sa na seba pozerať v dobrom svetle, žiješ so sebou celý život. Človek sám so sebou trávi najviac času a preto by sa mal mať rád.
A vieš čo je najväčšia irónia? Že ti to tu píšem ja..čo sama mám tento problém, ale aktívne som začala proti nemu bojovať. Zbieram to sebavedomie ušlapané niekde v spodných vrstvách pôdy. V detstve ma šikanovali, čo ma stálo takmer celú sebadôveru..ale jedného dňa som sa vzchopila a povedala som, že to boli chudáci, čo sami nevedeli, čo so sebou.
Teraz seriem na to, keď idem po ulici, hlavu mám hore, usmievam sa. Pochopila som, že to takto nejde. Spoznala som zopár chalanov, ktorí boli absolútne nesebavedomí, t.j. len sme sa stretli a už mi hovoril, že kto by ho chcel, on je otrasný, žiadna baba ho nechce....a tak ma to odradilo, že som si uvedomila, že nemôžem takáto byť, lebo ani mňa nebude nikto chcieť. Nemôžem o sebe proste takto hovoriť, lebo každý si povie, že tak od tej radšej bočím. Proste ľudia, ktorí chcú furt len počuť ľútosť, nie sú atraktívni! Tak, zlatá moja, vzchop sa, prosím, pre tvoje dobro ti to hovorím. Si ešte mladá a mladá žena nemôže byť škaredá, maximálne neupravená.
A prosím, napíš mi, čo ti na sebe vadí, čo sa ti nepáčí?

18

Strasne sa bojim odmietnutia alebo toho ze by boli sklamani keby ma uvidia alebo ze by si so mnou nerozumeli. Lebo cez net si mozte s niekym rozumiet ale realita je iná. Na nete som skusala najst nejaku babu ktoru by to bavilo ale beznadejne.

Najčítanejšie články