Darček pre priateľovu mamu

Príspevok v téme: Darček pre priateľovu mamu
achjaj2

Priateľova mamka bude mať 50 rokov, som pozvaná na oslavu a neviem čo jej kúpiť. Chcela by som niečo také univerzálne čím nič nepokazím. Čas sa mi už kráti a ja nemám žiadne nápady. S priateľom ešte nie sme spolu ani rok, jeho mamku síce poznám ale nie dosť na toľko aby som jej vedela vybrať darček.
Pýtala som sa aj priateľa a ten tiež nevie, on jej vždy kupuje len nejaký kvet a podobne ale na takéto okrúhle narodeniny by sa hodilo asi niečo výnimočnejšie.

AntohnyG

Skús sa inšpirovať nejakými článkami na nete. Je toho kopa, toto je celkom zaujímavé www.kodino.com a možno by sa dalo z toho niečo vybrať, aj keď je to vianočný výber.

swistica

Loj - tato tema je este z roku 2017. Fakt si nemyslim, ze autor vobec este pamäta, ze to tu zalozil. To len reklamny troll zase vytiahol staru temu.

swistica

Tak to si zuzulienka vela tvorivosti v sebe nenasla ... Do kozmetickych kaziet sa zvykne balit inak nepredajny tovar.

neviem111111

darcekovy poukaz na nejaku masaz/wellnes? myslim ze sperky atd sa nehodia, kedze s jej synom nie si este ani rok, takze sa tak dobre nepoznate.