žalúdočné vredy

Príspevok v téme: žalúdočné vredy
petka93

ahojte, mám 16 rokov a od septembra mám žalúdočné vredy. Mala som normálne príznaky, bola som stále unavená, vracala som, stále ma pichalo v brucho a tak ďalej. Nemala som to až tak vážne ako to býva vraj,brala som všelijaké lieky, musela som upraviť stravu a tak ďalej. V decembri som bola častokrát chorá a už som pár týždňov sa cítila zdravo nebolo mi vôbec zle až na to, že som opäť potom zvracala a bolo to kvôli tomu pretože som brala nejaké lieky, ktoré mi na ten žalúdok nerobilo dobre. Povedali mi pred pár týždňami, že to bude v poriadku nech berem ďalej lieky stravujem sa zdravšie. Dneska keď som bola doma som sa postavila a zrazu mi prišlo veľmi zle a zatočila sa mi hlava a odpadla som. Je to normálne pri vredoch, že človek častokrát odpadáva alebo nie? Neverím moc našim doktorom a ja som častokrát odpadávala a nepríde mi to normálne. Chcem sa opýtať či tu niekto je kto mal už vredy koľko sa liečil aké mal príznaky a tak ďalej

JanChromik

Pri žaludočných vredoch a následnej liečbe záleží hlavne, z akého dôvodu boli tieto vredy vyvolané a podľa toho ich aj liečiť vyliec.sk

fezoj78

Dobrý deň.Napíšte mi na email jogo78@centrum.sk Chcem si o Vašom zdravotnom probléme popisať osobne.S pozdravom Jozef.