smrad z ust....postrach pre chlapov?

smrad

ja som dokonca raz bola u zubara, ktoremu pachlo z ust, fuj, hnus, ako bol nado mnou nachyleny tak som myslela ze sa povraciam. tiez mu asi smrdelo zo zaludka, lebo ved zubar by asi nemal pokazene zuby, nie? na vs som poznala jedneho spoluziaka, velky fesak, ale niekedy mu hnusne pachlo z ust, ale bo bolo urcite zo zaludka, bol to taky smrad ako mocovina, uplna katastrofa. on ked bol v malej miestnosti, za chvilu cela pachla. nikto mu to nepovedal, lebo nam to bolo blbe ale dost sme sa mu vyhybali a ked sme s nim museli hovorit, vzdy sme sa snazili vonku.

nifi

samozrejme ze je to citit! a je to nechutne. mala som priatela a u toho to bolo strasne.nechcela som ho bozkavat koli tomu. samozrejme stane sa to obcas kazdemu, ja to chapem, ale predsa ked si je clovek vedomi ze nema v ustach dobru chut a tym padom ani nemoze mat prijemny dych tak sa snazi obmedzit komunikaciu face to face a uz toboz bozkavanie! je to zabijak. skoro som vtedy hodila tyku...bleah, uz nikdy viac...asi tolko:)

kuki

Smrad je smrad...
Problem treba riesit a nie komuflovat a dumat nad nim.
Nie je normalne mat v ustnej dutine SMRAD. :)

123456

moja a ty co mas otupeny cux? tebe je prijemne, ked ti niekto tak fajne od srdca hnilobne dychne rovno do nosa? :DDD sory, ze som to tak prehnala, ale to len preto, aby ti to hned doslo a aby si nekladla taketo zbytocne otazky...