To je tak

Príspevok v téme: To je tak
movex

Ahoj. Ja neviem, čo do rúk im liek dal. To, že si my povieme, aby tehla za autom išla, nijako neovplyvní rýľ. Rozhodnem, že cukrík, čo mentol s čajom chcel, dám do skrine. Ja beh, čo s dvoma minútami ani zápasiť s býkom nechcel by dážď. Ako som dal dva reproduktory, že káva by sa variť pri izbovej teplote mala. No, keď sa na dívame ďalekohľadom, odhliadnúc od morských rias, ktoré lemujú rôzné vody, aj tie, ktoré sme sa rozhodli investovať, vieme, že žiadný potok nemôže kamuflovať jej zločiny. Rozhodol on, keď sviečky kvapkali roztopený vosk na koberec, do ktorého boli zaznačené časové úseky, milénia. Veď cestoviny s makom nemôžu dať energiu naším nákupným košíkom, to len v budovách, kde si všetci kladieme rôzne otázky. Áno, keď som si vedomý toho, že ovládač od televízie nefunguje, idem kúpiť batérie, aby si aj naši vrchní, ktorí vládnu nad nami, chceli vytvoriť štít, ktorý by ich chránil pred démonmi. Ako už vieme, ani stopky nemôžu stopnúť všetky smeti vyhodené do kontajnérov. Je aj pero, čo by chcelo, aby ním bolo písané, no ono to nahlas nepovie. Hľadám radu, hľadám pomocníka, do Indie by nás vziať už nemohli.