Je toto normálne ? myslím že nie

Príspevok v téme: Je toto normálne ? myslím že nie
lucinka15r

Dobrý deň ... chcem vám niečo povedať hrozne ťažko sa mi to píše ale .. neviem či je to normálne . Moja mama celé dni vysedáva za počítačom no okrem toho keď je v robote ale aj tam je na mobile ..Je tam čím ďalej tým viac a viac to by však bolo ešte no že by som to sem nepísala ale proste .. No raz chcela čosi na fb spraviť vážne nieviem čo to bolo a som si pozrela aj jej správy a čo som tam potom uvidela .. Písala si ja neviem kolkými chlapmi a posielali si tam gify sexualnych obrázkov ako majú sex (na tých gifov) .. čo som ďalej nenašla našla som jej v galérii jej odfotenú nahú postavu a jej vagínu . Brat raz prišiel do spálne po vodu a ona bola nahá pred notebookom a mala zapnutú kameru ... to aj ja som ju tak nie raz prichytila ... No prosím pekne je toto normálne ? mám 15 rokov ... A ešte k tomu na jej vek to už asi není vhodne (50) napíšte mi čo si o tom myslíte vy lebo ako ja vážne neviem čo si mám mysliet . ďakujem

Noelinka

Možností máš ihneď viacej. Keď poznáš jej kód na pc tak jej to zmeňte keď mate wlan môžete jej to vypnúť alebo na pc zmeniť aby sa nemohla pripojiť keď sa tvoj brat vyzna môže tie vsetky stranky zablokovať a a a takze možností máte aj X

Najčítanejšie články