Ako vzniká bolesť hlavy?

agina

Ani ja nie som za tabletky, to urcite nie.Treba dodrziavat pitny rezim. Kdesi som citala, ze treba rano na lacno vypit 1,5 l cistej nesytenej vody. Odkedy to praktizujem, ziadne bolesti hlavy nemavam.Zvykala som si na to tazko, ale dalo sa to zvladnut.

shakt

Hej agina mas pravdu,hlavne vtedy ked je dusno-vela ozonu vtedy vie hlava hnusne boliet! Ako prva pomoc pomaha aspon kratky spanok a tekutiny! Ziadna tabletka od bolesti!!!

shakt

strava ano-kava,tazke mastne jedla! Po lahkom dni urcite nie,ale zaklad je skutocne vela tekutin,napr.ma vzdy bolievala hlava z kavy-kava odvodnuje,teraz ked pijem kavicku zaroven s nou vypijem aj 2dcl vody a hlava neboli-takze urcite su to tekutiny!

agina

Alebo pomoze naozaj vela tekutin, potom si daj kludne aj malu cokoladku.Inak je to aj zmenou pocasia, vydychany vzduch a co ja viem co este vsetko.Ale hlavne hlava bolieva, ked malo pijes.

shakt

Vsetko!Ale zaklad tvori nedostatok tekutin-pokial boli hlava,odporuca sa hned a naraz vypit 0,5l vody-cistej vody!!!! V lete by to malo byt min.3l !a viac