Denný Režim

Príspevok v téme: Denný Režim
sunnyball13

...ahojte..čím ďalej plávam životom, vidím, aký je dôležitý denný režim pre človeka a správne návyky....ktoré opakuje takmer každý deň...s tým, že výnimka potvrdzuje pravidlo....zaujímalo by ma , aké návyky vám pomáhajú...problém dnešnej doby je ten, že je málo času...ja mám taký rituál, ktorý ma vždy dostane do dobrej nálady a pohody, ale chce to cca 2 hod a aj 3 hod....čo v normálny pracovný deň nie je možné....ja to v skratke nájsť si ČAS NA SEBA....ak bude o túto tému záujem..napíšem , aké činnosti mne pomáhajú..je ich dosť...

Bubliii

Neviem, či to je zrovna k téme, ale.. nedeľu mám zakódovanú ako deň pokoja, kľudu, pokiaľ nemusím, nikam nechodím. Večer kúpeľ, potom starostlivosť o seba.. pomáha mi to ukľudniť sa pred pomyslením že ma zase čaká pondelok.
Denné rituály nemám, skôr ma znervózňuje, keď je niekde zafixovaný na tie isté veci a stále robí to isté dookola. Pripadám si potom ako v blázinci, ale viem, že toho druhého to upokojuje. Takže fakt závisí od uhla pohľadu :)

Tomas12345

Kazdy den som za pocitacom, televizorom, pocuvam hudbu, idem sa najest, citam knihy a takto to ide donekonecna :))))))))

sunnyball13

...čo vám pomáha udržiavať, každý deň podobný denný režim a čo ho tvorí?...v tejto dobe sa dá ľahko vykoľajiť preto aj otázka režimu o to dôležitejšia...na komentáre mimo témy zásadne neodpovedám(nikdy)....

sunnyball13

...nazval by som to ukotvujúce body, ktoré držia človeka na správnej vlne....ranné cvičenie + dobrý nápoj je na začiatok ideálny...

sportovkyna

nemam ziadny denny rezim ani ritualy, nic. ked napises tvoj, rada si precitam. ja len ze rano mam rada cierny caj s citronom a medom. :)