Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Uzkosti - hladanie priciny

Príspevok v téme: Uzkosti - hladanie priciny
Sara111

Neviem ani preco sem vlastne pisem, ale mozno ma niekto podobnu skusenost a bude mi vediet poradit. Aj ked si skor myslim, ze vacsina ludi tomu nerozumie. Posnazim sa moj problem popisat v kratkosti. Uz podla nadpisu- uzkosti je jasne o co ide. Od septembra sa mi spustili az akutne stavy uzkostne, kedy som sa aj rozhodla navstivit psychologicku, pretoze to bolo na nevydrzanie.
Vtedy moje uzkosti spustil stres z hladania prace. Ako absolvent vysokej skoly som si hladala pracu a kedze vacsinou spatna reakcia nebola, alebo vsade chceli niekolko rokov praxe, bola som z toho deprimovana. Velmi som sa pocas leta na tu pracu upla. Aj mi rodina a kamarati vraveli, ze to trva aj par mesiacov- mozno pol roka pokym si najdem pracu, ja som cim dalej tym viac bola z toho zufala.
Problem cislo dva bol vztah.
To znamena velka kriza. S priatelom sme spolu 5 rokov a hadky, ktorymi sme presli ma taktiez uplne vycerpali.
Vztah sa dal zasa dokopy a aj ja mam pracu, ale som uplne depresivna. Nic ma nebavi, niekedy sa do veci musim nutit. S priatelom sme uz pocas vysokej skoly byvali spolu v ba, ale mne to tam poslednu dobu velmi liezlo na nervy. Jednak preto, ze sme sa casto hadali, ale mam aj pocit teraz, ze si tam uplne nikdy nezvyknem. Citim sa niekedy velmi sama, aj v praci. Predtym mi vsak samota nevadila, ale predtym ked som bola sama, bolo to v mojom rodnom meste. Stale si vravim, ze si zvyknem, ze je to len v mojej hlave a vlastne uz nemam mat preco uzkosti. Ale stale to pretrvava. Kamaratky mam 2 v Bratislave, ale inak nikoho znameho. Casto mi byva velmi smutno za rodinou. Priatelovi som to povedala, ale velmi tomu nerozumie. Nerozumiem tomu ani ja, ved po 5 rokoch by som tam mala byt ako doma. Ja som vzdy bola viac citliva povaha, ale teraz som uplne nesebavedoma, hocico ma rozhodi a vystresuje. Niekedy mam problem ist sama do mesta... priatel mi povedal, ze som detinska. Podobne reakcie a hlupe narazky si nechajte pre seba a prosim o radu ludi, ktori si uzkostami presli a nie su zakomplexovani blbci, ktori sa musia vyvrsovat na inych prostrednictvom tohto fora.

Mimma

Skus si sadnut za stol, pred seba si daj papier a pero a pis si plusy a minusy. Co ta robi stastnou a co nestastnou a mozno sama prides k tomu co potrebujes a co chces.

thinkaboutthings

Vyzera to tak,ze ti Bratislava nevyhovuje a preto trpis. Myslis,ze vo svojom rodnom meste mas pracovne moznosti?Nemas problem s velkymi mestami?Mozno by ti vyhovovalo mensie mesto.

Najčítanejšie články