Zrasty,nador,celiakia ???

Príspevok v téme: Zrasty,nador,celiakia ???
ewitaL

e tu niekto ,čo ma problém s nafukovaním? Ja to uz nemozem vydžať...:cry:bolesti....stále,nonstop....a citim sa ako balon ,ktorý každý chvilu praskne.... nechcem nikde chodiť medzi ľudi...stale mam vetry a som nemožne zduta ako krava po dateline ked tak musím napísať....v čom moze biť problém ? skušala som uz zmeniť stravu,aj kadečo možné,lieky na naduvanie ziadne nepomahaju... dr mi napisal teraz Panzynorm forte -N ,A Dicetel a povedal,že neexist uz aby mi toto nepomohlo...no lenže nepomohlo...uživam ich cca druhý týždeň...ale zmena žiadna.... som uz s toho cela na prášky ,je mi az do revu neustále mam bolesti,a naduva ma aj z ničoho (kolonoskopiu mi robil,aj odbery na celiakiu-výsledky boli hranične ,kolono negat.... (mám v zlcniku 14 mm kameň ) no taketo problémy mam už roky.... DG:chronická dyspepsia a syndrom drážfivého čreva
Neviete prečo mi tak je,z čoho ma naduva ? Kde moze biť problém?
Možem mať zrastyalebo čo v tom bruchu mam? Ved toto nie je možné :-(

celebrita FB

Ja som kedysi mala presne to isté. A tiež na gastro bolo takmer všetko negatívne, pozivívne vyšla len laktózová intolerancia. Plus som si dala urobiť drahé testy z odberu krvi na Interklinik - tiež na intolerancie a stálo to za to. Tam pozitívne vyšla pšenica, mliečne bielkoviny, vaječný bielok. Vylúčila som to všetko zo stravy na tri roky. Viem, že sa to ľahko píše a ťažšie už realizuje. Plus som sa vyhýbala sladkostiam a sladkým nápojom a pila som iba vodu, prípadne občas kávu. Viac-menej som bola na ryžových polystyrénových chlebíkoch a hlavnú zložku stravy mi tvorilo mäso, ryža a zemiaky, neustále som bola hladná... ale prežila som a bola to dobrá očista organizmu. Dnes už mi pšenica problém nerobí, po troch rokoch som ju opäť zaradila do stravy. Mliečne mi ešte stále robí dosť problém, to je jediné, čomu sa ešte stále vyhýbam, to mi asi zostane na celý život :)