Problém s otcom

Príspevok v téme: Problém s otcom
Kikiiii

Ahojte je mi trápne že tu píšem ale musím sa už niekomu zdôveriť a takto anonymne mi to príde fajn. Mám 20 rokov študujem na výške prvý rok. Nikdy som s otcom také problémy nemala no posledny rok dva sme ako na nože a posledný pol rok sa to už nedá vydržať. Je strašne panovacny neprizna si chybu, neuzna pravdu niekomu inemu nez sebe. Čo povie to musí byť sväté. Napríklad na vianoce sme všetci dojedli a napadlo mi ze sa podme sfotit pri stromčeku on ako velky ignorant niekedy mamale pocit ze je totalne decko si sadol na zem ze som si ho vymazala z fb tak on sa somnou fotit nebude. Totiž to spravil si facebook a je na nom uplne ze zavisli myslí si ze fb je spasitel alebo neviem co a ze ak hp nebudem mat v priateloch. Samozrejme vyhrazal sa mi ze mi nebude davat peniaze a zakaze mi vsade chodit dokym som si ho do priatelov nepridala. Potom sa na mňa vyzjapal pred babkou aj dedom ze ake darceky som im kúpila ze minam peniaze na somariny pritom.som im chcela spravit radosť tak . Ale nie zacak nie je kricat ale vrieskat ze nemam kupovat nic ak niesom schopna kupit nieco normalne.Cele vianoce som preplakala v izbe a ani za mnou neprisiel ze prepac alebo tak. Na druhy den mal narodeniny prisla krstna tak som tepri nich poslusne sedela a vyhybala sa kontaktu s nim 26teho som chcela ist s kamoskami na diskoteku cvicila som v izbe prisiel zamnou a vravela som mu ze vecer pojdem na zabavu okey. Nepovedal.ani pol slova vecer som vymalovana ana vyblecena zisla do obyvacky v tom na mna zacal opat zjapat ze kam chcem ist ze mi to zakazuje ze sa neopovazim nik bez jeho dovolenia zacal mi vycitat uplne blbosti. O tom jak doma nic nerobim a non stop s tym ze ako si predstavujem zivot pritom upratujem varim raz sa stanr ze neupracrm tak uz je peklo. Od vtedy sme sa vrlmi nerozpravali az dnes zaspala som a on prisiel domov o 11tej a nebolo upratanr tak sa na mna zas vyzjapal ..upratala som okey spraval sa v pohofr vecer som si nabrala jest a on kedze ma novy telefon tak ako decko sa s nim musi hrat zacal ma fotit a smiat sa z fotiek ze ako j ze hahaha tu ti jazyk vidno proste jak decko drbnute. Som sa urazena zobrala hore po chvili som sa vratila tak dona zacal drgat a smiat povedala som mu ze nech mi nerobi nervy ze som.chora a on dna dzube stale tak zacal nana kricat ze sa neobliekam povedala som mu neries v tom ako zmyslov zbaveny zacal zjapat ze co som drza ze ako sa to k nemu spravam ze misi taku streli ze sa nespamatam potom zacal zjapat na mamu ze co mi tiez nieco nepovie ona povedala ze sa do nas nestara . Tak zacal.po nej picovat hodil jej knihu na zem ze stale len cita a proste ja uz nevladzem mama chodi cela zrevana zacal sa s nou hadat ze ako ma vychovala ze som pica ze ma vyhodi z domu a bludy. Ja uz nevladzozno vam to pride ako kravina ale mna to uz úplne depta. Nieje to prvy krat co sai vyhraza zea vyhodi z domudomu uz som takto raz usla prec ale bolo to este horsie. Neviem coamco dalej robit idem na internat o mesiac . Mam nejake peniaze nasetrene ape nestaci to neviem ci mi da na to peniaze a to ma trapi najviac lebo ja to tu uz dalej nezvladam. Som jedinacik a je to fakt pruser nemam sa komu vyrozpravat. Stale do mna hucia preco som sa rozisla s priatelom a ze nikam nei chodit ked nemam frajera ze budem ako nejaka pobehlica a sracky typu ked som bol mladý. S nim sa fakt nedá vydržať je presne taky isti ako jeho matka ktora vyhodila mamku oca aj mna ako malu z domu je uplne taky isty cim je starsi tym horsie ma 42 a neviem ako to bude ked bude starsi stale na nu kydal aku mal mamu a nikdy nechcel byt ako ona stale to vravel a je presne taky isti. Možno horší. Som uz fakt v koncoch stale sa len hada a ked sa s nim chcem normalne porozpravat tak zacne vrieskat. Uz to nezvlad to napatie stres cim.ho znova vytocim. Neviem ako zareaguje na internát ale ja proste uz musim odísť. Cim dalej tym viac ho prestavam mat rada viem ze je to moj otec ale ten tlak uz proste nemozem vystat vsetko mu vadí. Mysli si o sebe ze on je najlepsi on ma stale pravdu. Toto nie je normálne. Nebol stale taký dalo sa s ním bol milý vtipný a teraz nerobi nic len zjape vkuse zjape. Co mam robiť

Nea

Hovori ti nieco druha puberta? Pretože tvoj otec ju pravdepodobne právr prežíva. Môj tatino sa z nej konečne minulý rok po niekoľkých rokoch dostal. Poznám to stále do teba rýpe,za nic ta nrpochvali, nic neodcenuje... Keby si to s tym intrakom nevedela zatiahnut porozmyslsj nad bytom na prenajom aj s nejakou kamoskou vyde lacnejsie. Verim ze je pre teba tazke byt jedinacikom pretoze sa na teba rodicia sustreduju no ako dievca s tromi sestrami ti hovorim ze by to bolo horsie s surodencom. Bud by ste si nesadli alebo by vás porovnávali (napr. Pozri sa na sestru ta zmaturovala na same a ty tam musis mat dve dvojky a pod.). Jedina rada je vytrp to, o chcilu to prejde. Bud sa z toho zpamätá alebo mama zakročí. Máš výhodu v tom, že si dospelá a máš viac práv ako keby si bola dieťa. Už ti len držím palce aby ho to prešlo skôr ako toho môjho tatina.