Dôsledok sexu alebo:..?

Príspevok v téme: Dôsledok sexu alebo:..?
zena3637

Dnes ráno som po dlhšiej abstinencii mala pohlavný styk, sexuálny partner má hrubší penis než moja jaskynka tak bol trošku problém než do mňa vnikol. Predohra bola dostatočná ale som úzka v panve. Vzrušení sme boli dosť obaja a veľmi sme po sebe túžili kedže sme sa dlho nevideli. Tak aj keď som nebola ešte dostatočne vlhká vnikol do mňa skôr lebo už sa to nedalo vydržať a ja som trošku tú bolesť strpela. Bolesť, také to štípanie pri vnikaní trvalo len krátko na začiatku a potom keď nastalo trenie tak som to ešte mierne cítila. Teraz mám také mierne bolesti v podbrušku podobné ako pri menzese. Styk trval krátko lebo orgazmus sme dosiahli rýchlo obaja. Mali sme len jeden styk, kedže na jeho penise sa objavila krv, nie veľa a bola skôr do hneda. Mám 25 deň cyklu od poslednej menštruácie. Cyklus mi v poslednej dobe trvá kratšie . Neviem asi to bude tým že aj minulí mesiac som pár dni pred menzesom mala styk kedže som bola dosť nadržaná a tak prišla skôr. Antikoncepciu neužívam žiadnu. Ideme často naostro kedže deti nemôžem mať. Niekedy s ochranou. Nestýkame sa často lebo on žije so svojou ženou s ktorou sa rozvádza.
Chcem sa spýtať, čo je to ten hnedý výtok? Je to začinajúca menštruácia? Alebo je to začínajúci sa prechod? Budem mať 37 rokov za pár týžďňov. Prečo mi v poslednej dobe trvá cyklus kratšie?
V práci mám v poslednej dobe stresy kvôli prelome rokov.
Alebo je to tým že styk nemávam často, jeho penis je hrubší a sme obaja neudržateľne nadržaní?
Ďakujem

okruhliak00

vám sa čo nepozdáva na tom, veď jaskynku si svoju vaginu nazýva veľa žien a opis textu určite nesedí na 16 ročnú žabu to teda nie
toto je ucelený text, je výstižný

ANGEL-DEMON

toto je FAKE !!!!! to píše dake decko čo ma prázdniny... nejaká násťročná.... štýl písania je tak 16-20 ročnej žaby,...