AD Elicea

Príspevok v téme: AD Elicea
nikon6

Zdravím. Ľudkovia, nemáte náhodou skúsenosti s AD Eliceou? Ja ju užívam a zostala som po nej dosť agresívna a nervózna, každému len nadávam, stratila som schopnosť tešiť sa, no úplná katastrofa. Trápi ma to, teraz susedových decká robia riadny hluk doma a ja idem z toho zošalieť. Muž mi len nadáva, že čo si ten hluk všímam, ale ja za to nemôžem, neviem sa ovládať. Stačí jedna rana a mne sa celé vnútro naštartuje a roztrasiem sa, tlak mi vyskočí tak vhodný na infarkt a tie nadávky, čo vypustím z úst, ako chlap v krčme. Je mi zo seba zle, neviem, čo robiť. Psychiatrička povedala, že to z tej Elicei nie je, ale ja hovorím, že je, lebo taká som zostala, ako som ju začala užívať. Prosila som ju, nech mi lieky vymení, ona mi ešte pridala liek Dulsevia, to je tiež asi AD. No prosím poraďte, čo mám robiť, keď nechcem nikomu nadávať a tiež si nechcem všímať hluk od susedov. Vďaka za každú radu.

jjoe

Môže to byť od Elicey.. každý reaguje individuálne na AD.
Mne escitalopram vyhovuje, a zas od iných mi bolo zle :)

Kocur2

Farmaceuticke firmy z teba urcite maju radost ;-) Daj si predpisat este par dalsichbliekov. Ked uz tak poriadneeeee.