Hnačka u psa

dioridy

skús kyslú kapustu alebo vodu z kyslej kapusty tej zo suda a prípadne enterol alebo iný prípravok na hnačku ktorý máte doma a užívate vy

Laylinka

Ahoj Deria. Ďakujem za radu. Zohnala som bioflorin ten jej davam 1/2 dávku a včera jedla iba uvarenú ryžu s cottage cheese. Zjedla to. S mrkvou problém nemáme tiež to zje bez toho aby som tam niečo dala kvôli prìchuti. Včera v noci už bol pokoj za h idem s ňou von tak uvidím. Keď sa nezlepší urobím tú mrkvu. Ale zdá sa že ten bioflorin jej pomáha lebo je klop klop kľudná ale ešte raz ďakujem za tvoju radu ;)

Deria

Proti hnacke u psa poznam takyto recept. Este som ho nevyskusala na mojom havovi ale vraj je velmi ucinny.
Das varit 500g ocistenej a na drobno pokrajanej mrkvy s 1 litrom vody. Varis pomaly 60 min. Potom vsetko roztlacis (mrkvu s vodou), urobi sa riedka kasicka. Kolko vody vyvrelo, tolko pridas (prevarenej!), aby toho zase bolo 1 liter. Pridas trosicku soli, 2-3 g a psikovi podavas v malych davkach pocas dna. Lepsie je uvarit s mrkvou kusok kuracieho mäsa, aby mu to vonalo, lebo nie kazdy pes zje iba mrkvu. Ak hnacka neprejde, najneskor o 2-3 dni, treba ist k vet.

Laylinka

Kokos222 oblìž si svojho kkta a potom ho strč do tvojho análneho otvoru a potom zase strč kkta do tvojej huby že vraj toto pomaha na hlúposť a bude ti lepšie! Keď sa nevyznáš tak nekomentuj