KDE JE TEMA??a je to tu som tehotna??

karkulkamala

zadaj do googla herpes a gravidita alebo herpes v tehotenstve, tam to najdes. A radim ti nemat dieta, kym nebudes mat aspon co to nastudovane...Je to len dobre mienena rada. Napr. mala som tu cest s 34 rocnou zenou, ktora nemala potuchy co su ovulacne testy, pritom sa pokusala s manzelom o dieta...Tak taketo veci som vedela v 18tke a to som bola este panna...

karkulkamala

sunnysweetie, nesrandujem, ale mam o takychto veciach vela nastudovane. Ako priklad utrzky z medicinskych clankov: Infekcie vyvolané vírusom herpes simplex (herpes na perach) sú v gravidite a v novorodeneckom veku zriedkavé, ale ich prevalencia v poslednom období stúpa. Klinické symptómy infekcie sú rozmanité, od banálneho herpes labialis až po encefalitídu alebo život ohrozujúcu generalizovanú infekciu. Následkom intrauterinnej infekcie môže dôjst k spontánnemu potratu, intrauterinnému odumretiu plodu, predcasnému pôrodu alebo ku kongenitálnej infekcii - fétopatii.
Jedna zena pise: no len moja, horsie su tie herpesy, lebo to je pri tehu katastrofa, tam je isty potrat...lebo je to velmi agresivny virus...a bojim sa na to aj pomysliet, ze by som si tym mala prejst zase...

qiu

wiwien je mi fakt ľuto čo sa stalo, neboj to prejde, asi sa to tak malo stať. Ale si už poučená si myslím a nabudúce si dáš pozor ked si budeš uživať. ...aaaaa na smrť ani nepomysli to pekné ťa ešte len čaka... Maj sa krásne papa a občas sa ozvy...

sunnysweetie

karkulkmala..to srandujes?ze herpes sposobuje potrat..ja mavam herpes ako v lete tak aj v zime..to ako ked budem tehotna a dostanem ho, tak je mozne,ze potratim???help meee :(

karkulkamala

wiwien, ked som si precitala, ze mas herpes, hned ma to napadlo...Herpes sposobuje aj potrat...Cakala som to. Zomriet nezomieraj ale pouzivaj ochranu, uzi mladosti, maj sobas a tak, ako to robia poriadne dievcata. Hlavne papaj antimamcovske tabletky, v dnesnej dobe otehotniet mlada...Ajajajaj.

Andrej: nominativ mnozne cislo. Alebo to admin nemusi vediet?:)

sunnysweetie

wiwien..vezmi si to z druhej strany..mozno ta vyssie sily chranili pred chorym dietatkom..neboj..pridu dalsie..cmuk..nebud smutna..

wiwien

ahojte
akurat ma pustili z nemocnice.
potratila som v 3 mesiaci .
asi nieco chcelo aby som babo nemala :(
znicoho nic som zacala krvacat:(este doteraz som sa s toho nespametala:(a mam chut zomriet :(

qiu

ahoj wiwien...no tak to je super že nemáš problémy. Pekné mená... inak v kolkátom si týždni? a už sa kupujú aj vecičky pre drobčeka? Mamina si už zvykla na oslovenie babka?

wiwien

ahojte.
mam sa skvele.s tehotenstvom ziadne problemi.
uz mam vybrate meno ked to bude dievca bude vanesa.ked chlapec tak kristian ...