Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

ako sa znovu postaviť na nohy?..som kopka nestastia

Príspevok v téme: ako sa znovu postaviť na nohy?..som kopka nestastia
Kikuska3131

ahojte, po prvom semestri na vyske som sa rozhodila odist. odbor ma nebavi, nenaplna, stale sa stresujem, mam depresie, nic ma uz nebavi, prestala som chodit von, a tesit sa, neviem co je smiech, radost.. ako tak som sa zmierila s tym, ze teda idem prec z tej skoly a pojdem na inu, hoc mam uz 23 rokov ( a naozaj neviem ci sa mi chce do 30tky studovat.) no idu vianoce a ja som stale nervozna, smutna, na liekoch sice len volnopredajnych, ale aj tak, utlmuju ma, malo jem, a ked nieco zjem hned ma boli brucho, prezivam zo dna na den. predtym som bola vzdy usmiate dievca ochotne pomahat a sirit radost, a teraz ? kopka nestastia, opuchnuta, vynervovana, smutna..je mi zo seba zle :(

Kikuska3131

Anonym na tu skolu som isla lebo som myslela ze ma bude bavit, a popravde aj kvoli rodicom. depresie mam z nej, lebo som taky typ stresovy.. Myslim si ze ked pojdem na pedagogicku alebo nejaku humanitne zameranu tak ma bude bavit, budem tam rada chodit, a budem mat motiváciu..

ANGEL-DEMON

radsej mysli na to že si niekomu na krku... nejaka mazna rozmaznana...! ja som v 23 rokoch uz mala odpracované 4 roky a od 22 zila uz sama..a na depresiu nemám čas...

Anonym132

A čo presne očakávaš ,že tu nájdeš? Odpoveď? Máš zložitú situáciu ,ale postaviť sa na nohy sa dá ale musíš začať zvnútra , nájdi si to čo ťa bude baviť atď ... Hovorila si ,že tú prvú školu si opustila lebo ťa začala baviť a ideš na druhú. Tá druhá ťa bude baviť? Pretože si myslím ,že to prečo si opustila prvú školu bola tá depresia a nie to že ťa nebavila. Keď si sa rozhodovala tak ťa to pravdepodobne bavilo a len tak ťa to prestane baviť? Je to možné ale skôr si myslím ,že si dostala depresiu a preto ťa prestala baviť škola.

Najčítanejšie články