Anorexia?

Príspevok v téme: Anorexia?
katy333gg

Zdravím vás ..Mám taký problém . Už niekoľko mesiacov nemôžem sa poriadne najesť. Stále keď prijímam jedlo či už moje obľúbené alebo nie..Stále má napína.. už neviem čo mám robiť veľmi ma to trápi ..Schudla som uz niekoľko kíl. Keby som bola v nadváhe tak by ma to netrápilo ale mám 56kil a meter 80..Čo je dosť. Čiže vyzerám ako anorekticka . Mama si myslí že je to kvôli škole ale ja už ziaden stres nemám a aj tak sa tento problém so mnou ťahá. S mojím lekárom to riešiť nebudem. Iba by ma vysmial ako ho poznám. Nejaké rady. Od vás.. máte nejaké skúsenosti..Skúšala som už aj ľahkú stravu zelenina a tak..Ale nič

Martinkaaaa

Ak si schvalne odoprieras jedlo aby si schudla alebo nepribrala tak vtedy je to anorexia, ale ked ti to nechuti same od seba a nemas skresleny pohlad na seba (ako si hovorila ze si dost chuda) tak to je nieco ine.... Ja napriklad mavam depky hlavne teraz v zime ked neni slnko a vtedy mi az tak nechuti..teraz som akoze fakt nejedla 5 dni...teda vlastne ja aj mam poruchu primu potravy takze to neriesim a beriem to ako plus (hrozne xD )....takze viem ake je to mat anorexiu..to by si aj chcela jest ale nemozes lebo stlstnes............vygoogli si nechutenstvo tam ti na roznych strankach ukaze vselico (viem lebo velmi davnl som to googlila lebo som chcela stratit chut do jedla a chcela som vediet co to sposobiuje)..ale uz som zabudla co tam bolo...........alebo to povedz mame alebo niekomu...alebo chod k tomu doktorovi.............mne napriklad zvisi hlad ked som obklopena vonami roznych jedal alebo ked sledujem dopodrobna niekoho ako konzumuje xD