Pocit mennejcennosti, ziarlivost, panicke atacky

Príspevok v téme: Pocit mennejcennosti, ziarlivost, panicke atacky
Matka33

Ahojte, chcem vas poprosit o radu resp. spytat sa ci si niekto prechadza/l niecim podobnym. Uz nejaky cas mam zvlastne obdobie, najma posledne mesiace sa to priserne zhorsilo. Po strednej skole som bola na skole, ktora bola ako "poistka" lebo na skolu na ktoru som chcela a mala v plane ist neboli peniaze, potom som nasla strednu cestu a teraz som v druhom rocniku na inej skole, mam aj priatela ktory je velmi mily a dobry a cudujem sa ze to so mnou este zvlada pretoze ja sama sa obcas nespoznavam... prezivam uzkostne stavy zakazadym ked nieco nevyjde tak ako by som chcela, nezvladam stres...navyse moji rodicia sa uz nejaku dobu sudia, ja zijem s mamkou ale mame to tazke, bojim sa o nu a mne to tiez neprospieva uz to obcas nezvladam pocuvat aj ked viem ze mamka sa nema komu inemu vyrozpravat...navyse ma trapi pocit menejcennosti neustale sa s niekym porovnavam ale asi najviac s priatelovou sestrou...su kompletna rodina, nikdy sa nemuseli obmedzovat v takej velkej miere ako my, proste ziju normalne a dobre...strasne ziarlim a zavidim ze vzdy mala to co chce, zavidim aku skolu vystudovala, ako zije, vsetko...je mi z toho hrozne mam vycitky ale uz si neviem pomoct aj ked sa snazim ale nejde to a neviem co mam robit som akurat unavena. viem ze je to dlhe ale dakujem za kazdu odpoved

XXI

Sama sitotu napísala. Neustále sa orovnávaš a to je tvoj problém. Každý sme na tomto svete pre niečo nie všetci sme pekní úspešní . Svet je už taký. Ked sa naučíš prijímať samú seba takú aká si taksa problém stratí. Nie si enej ako tvoja sestra to si iba myslíš.

Najčítanejšie články