otehotnela som v 35

Príspevok v téme: otehotnela som v 35
Andrejka35

ahojte mamicky a zeny prosim je tu nejaka taka ktora bola/je v mojej situacii?mam 35 rokov a uplne necakane a neplanovane som otehotnela s mojim manzelom ked sme si uz mysleli ze my dieta nikdy mat nebudeme nakolko som prezila dva potraty prvy v 23 a druhy v 28ctke . Ake su rizika v mojom veku a ake vysetrenia budem musiet podstupit?velmi pekne dakujem za odpovede

0vecka

mas celkom slusne sance.. vek je v pohode skor tie dva potraty ale aj kebyze su tri tak mas sancu 60% ze to bude ok ... pogoogli a uvidis

utajena

ahojkyy.ja som tiez otehotnela v 35 a o 6 tyždnov sa nam narodi dievcako.tiez boli problemy.min.rok som prekonala mimomaternicove tehotenstvo,tak je to pre nas boži dar.vsetko znasam dobre.vek nie je žiaden problem.absolvujes 3 ultrazvuky,na geneticke ochorenia,teda bude to na tebe ci to budes chciet alebo nie.jeden je v 12 týždni ,tam sa robi ultrazvuk na vyvojove choroby,na dawnom syndrom,mi sme boli v kosiciach plati sa 60 eur,druhy je do 20 týzdna tam ked vsetko dobre dopadne na 3 už nemusis ist.vsetky sa platia.a samozrejme trimble test.a mesacne poradne to je normalka.,v 7 mesiaci internista plus glukozovy test.vsetko sa da zvladnut ked žena chce.tak ti držim palce.

Andrejka35

Igee dakujem pekne za prispevok strasne si ma potesila a dodala mi sebavedomie vies po 2 potratoch pred rokmi sme naozaj s muzom neverili ze budeme mat dieta tak sme to uz prestali uplne riesit zmierovali sme sa s tym a zrazu bum :-) som strasne stastna a dufam ze vsetko s dietatkom bude ok :-)

igeee

ahojky....ako prvé....chcem úprimne zagratulovať!!!!ja sama som mala prvé dieťa v 35ke a druhé v 40ke /dala som si darček ku gulatým narodeninám/. Môžem Ťa ubezpečiť /to akože za seba/, že to bolo pre mňa najkrajšie obdobie života, obe deti som kojila a všetko čo bolo treba som si doslova užívala....žiadny chaos, ponáhľanie, nič z toho....detičky sú chválabohu zdravé a sme taká milá šťastná rodinka....držím palčeky

qweqweqwe

Moja znama nemohla mat dlho deti. V 39 si jedno adoptovali a v 40 alebo 41 prirodzene otehotnela a porodila dieta. Dieta akurat nosi okuliare, inak je zdrave :)

ANGEL-DEMON

moja známa v 39 otehotnela s frajerom.. a? dieťa ma zdravé...
moja byvala kolegyna teraz čaká 3tie , má 36 rokov...
ja som sa narodila matke v 20 a mam dosť zdravotných problemov...
takže tak! ale napríklad brat je mladší a on je relatívne zdravý...
no proste to sa vekom ovplyvniť nedá....! aj ked niekto chce tvrdiť opak.. na mna sa lepia všetky choroby čo mame v rodine...
a svoje tehotenstvo rieš so svojim gynekologom....
on ti povie kedy, aké vyšetrenia..

Moby Dicky

@Alone forever A teraz si psycho fetka bez prace co sa reze. Nie si prave dovod preco otehotniet vo vysokom veku XD