Zborili sme najznámejšie mýty o masturbácii

Táto diskusia patrí k článku: Zborili sme najznámejšie mýty o masturbácii
Zborili sme najznámejšie mýty o masturbácii

Masturbácia je stále pomerne tabuizovanou témou, o ktorej sa hanbíme hovoriť. Pritom ide úplne normálnu vec a dokonca až prekvapivo veľmi zdravú. Môže byť jej odsudzovanie spôsobené všetkými dezinformáciami, ktoré o nej kolujú? Tu je osem z nich, vyvrátených.

Olga3

Keď si objednávaš z overeného eshopu, tak ti to príde anonymne, žiadne meno sexshopu tam nebude :) za seba doporučujem superlove

kamca-k

ja by som si aj nejakú "hračku" kúpila, ale vobec nemám skúsenosť a hanbím sa:D neviem si ani predstaviť ako by som si to kupovala či objednávala a došlo mi to do schránky alebo čo :D

anjelik1678

Ja si myslim, ze to je uplne v pohode. My s manzelom mame doma kopu sexualnych hraciek a pouzivame ich osamote i spolu...ved na to su urcene ;)

Culak Valerian

Svedectvo uzdravenia z masturbacie a homosexulity mi duchovnu pomoc poskytla Linka Valentin a OZ Rieky.Gmail.Valerian.Culak@Gmail.com

ANTONANNA

Článok ma veľmi presvedčivo a odborne uistil o správnosti a potrebe tejto veľmi príjemnej činnosti!Ďakujem VEDCOM ! Ich zmysluplná,úmorná,bádateľská činnosť v tejto státisíce ročnej otázke KONEČNE,KONEČNE,KONEČNE všetko vyriešila!!!