je to normalne???

simka

Mila teenedzerka:Verim, ze 99 percent zien a dievcat malo v tvojich rokoch podobny "problem". Aj ja som patrila medzi ne, presne som sa bala operacie, ze nie som normalna, a ci sa vydam.. a co deticky. Neboj nic, mozno si myslis, ze ti pise nejaka 50 rocna zena, ale mam o chvilku 27, som stastne vydata a mam 3 deticky. Mozem Ti len poradit, aby ta to netrapilo, je to O.K.To, ze si nemala "ani sex" nech ta moc netrapi, stoji za to pockat si na toho praveho, aj ked doba je rychla a tvoje kamosky sa uz iste vytahuju...Ale Ty si jedinecna tym aka si a nestoji za to robit nieco len preto, aby si to "mala za sebou". Velmi Ti prajem, aby si nasla toho praveho, ktory Ta bude lubit a bude si na Tebe vsetko vazit.Ja mam to stastie, pockala som si na manzela, ktory bol je a bude moj jediny a nic som neolutovala, a bolo to v 19tke. A som na seba hrda. Pretoze mam x byv.spoluziacok, ktore chlapcov striedali uz na skole ako ponosky a teraz su uz bohuzial rozvedene. Ale k teme:ked som sa manzelovi zdoverila o /aj/ mojom "probleme", len sa zasmial, dala mi pusu a povedal mi, ze som trdlo, ze vsetko je na mne krasne a ze ma velmi lubi. A prajem Tebe z celeho srdiecka to iste. Pockaj si na toho, ktory za to stoji, aj keby to malo byt este par mesiacov alebo rockov. Pozdravujem vsetky zienky, ktore prispeli nazormi alebo len citaju a mozno sa hanbia...Vsetko ma svoj zmysel, aj tie pyscoky:> Inac, pre Indianku, moja starsia sestra mala presne taku istu prihodu ako Ty,normalne sa mi vratila v spomienkach.. :>

danuska1406

ahoj myslim ze pokial mu ty nebudes 100% doverovat tak do postele s nim nepojdes a ak fakt stoji za to tak sa nemas coho bat.

15rocna

ale ked budem mat chalana,ak budem mat,no,tak nar teraz dakedy 15-17rokov,tak keby ze nieco spolu poriesime,tak potom ak by sme sa rozisli,sa bojim,ze to vykeca,no a povie aku mam........ehm:-(

indianka

Clapcov z tvojej triedy nieries,su nezreli a som si ista, ze zenske pohalavne organy poznaju len z obrazkov ucebnice prirodopisu pre 7. rocnik zakladnych skol...mala som v zivote partnerov od 17 po 25 rokov, a ani jeden sa nepozastavoval nadtym, co mam medzi nohami... mozes kludne spavat nadalej

15rocna

ked ja stale neviem.chalani v treide sa niekedy bavia o takych vecieach a vravia ze je to hnusne,vyzera ako "rozjeba.a" roztahana:-( tak ja fakta neviem...