Trénerka radí: Čo je jesť pred a po cvičení?

Táto diskusia patrí k článku: Trénerka radí: čo je jesť pred a po cvičení?
Trénerka radí: čo je jesť pred a po cvičení?

Čo a kedy zjete výrazne ovplyvní nielen samotný výkon, ale aj to, aký bude celkový efekt z cvičenia. Pozrite sa na to, ako si pomocou správneho načasovania a vhodne zvolených potravín zabezpečiť dostatok energie na cvičenie a podporiť spaľovanie tukov.

dobreuz

Cvičiť nalačno? To už väčší blud som nepočul, to je akurát cesta k tomu ako spáliť všetko svalstvo nehovoriac o tom, že keď cvičíte nalačno tak je vám oveľa viac na zvracanie ako pri prežratosti. A ten výkon nalačno je slabý ako čaj.

Fraw

ja si taktiež dávam horúcu horkú čokoládu a k tomu z best body beta alanin kvoli vytrvalosti a sile pritreningu a s tym zvladam toho citelne viac

Moireal

Na lacno sa castokrat cvici lepsie nez po ranajkach. Posledne jedlo by uz malo byt stravene. Ale ozaj zavisi od toho posledneho vecerneho jedla.
A tie zasluzene ranajky po cviceni, to je velmi prijemny pocit a k tomu, ze clovek ma hned akoby dlhsi den a moze sa venovat inym veciam. :)

Silvia H

Samozrejme zavisi aj od cielov. Ale ak clovek cvici hned rano po zobudeni, je najlepsie cvicit nalacno aj z hladiska vykonu. Treba vsak na to ist samozrejme postupne a prisposobit tomu aj posledne vecerne jedlo.

0vecka

lol tak k tejto trenerke by som veru nesiel ... ono nejake cvicenie na lacno ma mozno zmysel ak chce clovek chudnut ale inak je to zabijak...

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.