Poriadne sa nenajem

Príspevok v téme: Poriadne sa nenajem
Lilly321

Ahojte, mám problém s jedením...nikdy sa poriadne nenajem zjem denne jednu naberačku polievky a jogurt a kvôli tomu sa nikdy neviem dobre vyspať potom som hrozne nervózna a na každého nepríjemná a už to začína vadiť aj mne nechcem byť zlá na ľudí...riešenie by bolo jednoduché najedz sa poriadne sa vyspi ale to nejde pretože stále keď chcem niečo zjesť moji rodičia na mňa škaredo zazerajú a vravia mi, že by som nemala jesť a ja mám potom výčitky a takto to je už asi pol roka a mojej mame nestačí, že som schudla na 42kg pri výške 165cm ona chce ešte viac, som z toho deprimovaná neviem čo mám robiť...

andrea000

Prosím o vyplnenie môjho krátkeho dotazníka, kvôli školskej práci. Veľmi mi tým pomôžete ak tomu venujete chvíľku svojho času. Ďakujem. :)

www.survio.com

Kycera

Dievča, Ty si už anorektička!!! A nielen to... Prestaň tu hádzať špinu na rodičov a obviňovať svoju mamu z vecí, kt. robíš sama a vyhľadaj psychiatrickú pomoc, kým Ti nezačnú zlyhávať jednotlivé orgány!!!

KatieD

Ahoj,začni čím skôr pomalými krokmi,kým nebude neskoro a nespadneš úplne do anorexie kde nebude tak ľahko cesty von,začne ťa o ovládať preto nečakaj , na tom než spadneš na úplne dno a môžeš skonči v nemocnici ja tým sama trpím a bojujem už 5 rokov to mám 22.Tak toto nieje trend a viem že si úplne zúfala ale ani rodičia takto by sa nemali chovať pretože ta to môže uplne zdeptat....