Šikana a nepríjemný pocit v škole

Príspevok v téme: Šikana a nepríjemný pocit v škole
Anonym1999

Mám 17 rokov, som chalan a chodím na osemročné gymnázium. Pokiaľ nemáte radi namyslených ľudí, tak sa osemročnému gymnáziu vyhnite. Naučia vás akurát pár zbytočností navyše a aj tak je vám to na nič v budúcnosti, akurát budete musieť viac času venovať v škole. Pokiaľ nie som v škole, tak je to celkom v pohode. Ale keď prídem do školy, tak sa začne peklo. Neustále mám taký nepríjemný pocit pri srdci, nedokážem rozmýšľať, cítim sa úplne zle. Je tam taký spolužiak, ktorý si stále robí zo mňa srandu. Z toho ako chodím, stojím, sedím, z toho čo poviem, všetko možné. Ja som neustále z toho v strese a neviem čo s tým. Jeden spolužiak je nič, ale keď sa pridajú ďalší, ktorí sa mu stále vtierajú, tak už je to horšie. Riešiť to fyzickou silou by moc nepomohlo, tým že posilňuje a keby aj bol slabší, tak sám proti viacerým nezmôžem nič. Hovoril som mu, že mi to vadí, "nečakane" ani to nepomohlo. Učitelia sú klasicky neschopní a tí veľmi nepomôžu, akurát by som to mal ešte horšie, maximálne 2 zo správania, ale to je tiež nič, to sa dáva aj za neskoré príchody, takže to nikto neberie vážne. Tým, že za rok maturujem, tak triedu sa mi neoplatí meniť, aj tak neviem či by to nebolo inde horšie.

Najčítanejšie články