Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

VZŤAH S UČITEĽOM

Príspevok v téme: VZŤAH S UČITEĽOM
Bratislava1

Dobrý deň porozprávam vam moj pribeh a potom mi poviete co si o tom myslite ..
Som v 8. Ročníku mam 14 rokov . Prisiel k nam novy učiteľ ktory je v manželstve ma dieta no mame snim jednu hodinu za 2 tyzdne a úplne ma uprednostňuje a proste .. no napriklad sme robili cvicenie a nechcelo sa mi to robit tak som spravila polovicu co by som mala dostat 3 a vedla mna kamoska to mala cele a jedna alebo dve veci jej tam chybali a mala 2 a ja som tam nemala polovicu a dal mi 1 po hodine ma zavolal k nemu do kabinetu na kolac ale nesla som .. ked sa stretneme usmieva sa stale no posledne 2 tyzdne ma zacal uplne ignorovať neodzdravi sa proste ani sa nepozrie na mna uplne ignor ma niečo okolo 30 rokov co si o tom myslíte ?

a_dr1a

Preco si svoj prispevok nazvala "Vztah s ucitelom"?) A zrejme sa dotycny spamatal, uvedomil a stiahol sa. Neries. A pripadne dalsie pozvania na "kolac" ignoruj. Asi dotycny nema dost problemov a starosti (ak je prispevok ozaj pravdivy), ked si potrebuje prirabat problemy a komplikovat sukromny profesionalny spolocensky ai zivot. Nemas 15, este je to aj trestne