ovčie kiahne

Príspevok v téme: ovčie kiahne
michaela198922

Dobrý deň žienky...Chcela by som sa spýtať dcérke práve skončili kiakne už ide po 3tyzdnoch konečne do školy no včera ich dostal môj 1a pol ročný synček a som zúfalá lebo neviem čo robiť keďže dcérku musím voziť autom do školy a som úplne sama s deťmi nemáme absolútne nikoho kto by pomohol tak chcem vedieť či môže drobec ísť somnou autom bude iba v aute von s autá nepôjde a ešte si neviem predstaviť ako budem nakupovať potraviny keďže všade chodím s malým

ihlicka

s kiahnami ma byt dieta totalne izolovane - doma! takze ziadny obchod ani nic podobne nehrozi ak nechces niekoho nakazit

pomocnica

No, keď do školy, tak keď ju odnesieš, tak podľa mňa ak nebude vychádzať z auta, tak sa nič nestane, ale aby to nevadilo jemu. Lebo predsa. A obchody, vážne neviem. Nemáš niekoho, aj keď susedku, ktorej veríš, alebo takto, ku komu by si ho na chvíľu dala?No nenapadá mi nič iné len buď objednávať, alebo si privstať a skoro ráno ísť nakúpiť poriadne aby vydržalo. Ale zas to si nemôžeš byť istá či sa deti nezobudia. Porozmýšľaj či niekoho takého nepoznáš, čo by ti mohol pomôcť. Alebo aj nejaká tvoja kamarátka, čo by bola iba na tých 15 minút s ním(viem, nie je veľmi pochuti žiadať kamarátku, aby ti robila pestúnku, ale keď to inak nejde) a rýchlo by si skočila nakúpiť. Babka dedko, súrodenci(tvoji),...
Ber ako dobrú stránku veci, že už to budeš mať za sebou a nebudeš musieť byť o pár rokov znovu s ním doma. Teraz to pôjde naraz a budeš mať pokoj.
Veľa šťastia a nervov. :)