Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Endometrioza?

Príspevok v téme: Endometrioza?
beky_beky

Dobry deň,
Mám porblemy už cca 3roky, bolesti v lavej strane brucha až podbruška.Lekár ma pred 3rokmi poslal na chirurgiu,odkial ma poslali park krat na sono,až lekarka uviedla,že vidi na sone zhrubnutu stenu hrubneho čreva. po tomto ma poslala na kolonoskopiu,kde lekar uviedol,že som zdrava a čreva mam v poriadku.
Rok sa ťažkosti nejak neobjavovali,iba občas ma pichalo v lavej strane brucha. Minulz rok sa to objavilo zase intenzivnejšie,gynekologovi chodim skoro každý mesiac na kontroly kvoli tymto mojim ťažkostiam až som sa jedno rano zobudila s obrovskymi bolestami tak mi gynekolog dal injekciu proti bolesti. potom spravil vytery,zobral krv...zistilo sa že mam zapal v krvi,nasadil antibiotika predpisal čipky proti bolesti.Tiež som ešte medyi tým prekonala 2krat chlamidie ktore som dostala od partnera!! Po dobrati antibiotik sa bolesti mesiac neobjavili,,,,po menstruacii opať prišli tak som išla opať ku gynekologovi ..spravil mi sono ako zakaždym,ked som tam bola...a stale tam nič nevidi. Ešte navrhol,že bz som mohla mať endometriozu,ale on tam nevidi žiadne cysty ,že by som mala isť na laparoskopiu a poprípadne by to rovno odtsranili,keby niečo našli. Neviem,či isť na tento zakrok,ked lekar tvrdi,že nič tam nevidi ,vysledky mám ,už v poriadku po vyliečení. Vacsinou sa tato bolest objavuje po menstruacii ,vtedy je aj veľmi ntenzivna. Nemožu tieto bolesti vyvolavať ovulacia ? prosim o rady,lebo už som zufala 3roky v bolestiach raz dobre potom zle...dakujem