Dlho sa hojacie rany

Príspevok v téme: Dlho sa hojacie rany
Bugelienka

Určite to poznáte všetci keď sa Vám stane nehoda na ceste pri korčuľovaní alebo bicyklovaní a zderiete si nohu, ruku alebo lakte alebo pri futbale či behaní proste nehody sa stávajú. U našich detí máme problém že ja mám pocit, že tie ranky a odreniny sa hoja extra pomaly a ja by som to chcela urýchliť....Viete mi poradiť čím by to šlo ? Nejaké potraviny bohaté na železo alebo náplasti alebo čokoľvek ? Ďakujem krásne

madlenka

U nás tiež vedie Zalve. Pri malých deťoch je to stále samá odrenina, škrabanec a podobne, ale priznám sa, že ho využívam aj ja v kuchyni. Moja nepozornosť a roztržitosť sa často odzrkadlí na porezanom, postrúhanom prípadne opálenom prste.

Zuaza

Mala som podobny problem, stalo sa mi, ze som spadla na korculiach tak nestastne, ze som sa cela dochramala a dokonca si zlomila predkolenie, musela som ist na operaciu. Musela som uzivat wobenzym. Ten pomohol

Bugelienka

Pozerám, čítam a celkom sa mi podľa informácii na ich stránke (zalve.cz) páči. Kúpim ho aj priamo v lekárni či len cez zalve.cz ? A ešte ma napadá deti nechytajú alergiu alebo tak ? Ďakujem

Ilovesun

Sto percent by si mohla skúsiť zalve krém. Ten udržuje optimálnu vlhkosť rany a zároveň akúsi fyzikálnu ochranu voči nečistotám z prostredia. Pozri sa naň