10 dôvodov, prečo by ste mali masturbovať, aj keď ste vo vzťahu

Táto diskusia patrí k článku: 10 dôvodov, prečo by ste mali masturbovať, aj keď ste vo vzťahu
10 dôvodov, prečo by ste mali masturbovať, aj keď ste vo vzťahu

Možno si myslíte, že ľudia masturbujú, len keď sú single. Z výskumov ale vyplýva, že je veľmi prospešná pre vaše zdravie, preto by ste mali túto činnosť robiť pravidelne, aj keď ste vo vzťahu. Je dokázané, že ženy, ktoré sa venujú sami sebe častejšie, majú vzrušujúcejší a intenzívnejší sex.

Zuazana B

môj top top je tento superlove. sk/satisfyer-pro-2-vibration a tiež to bol prvý čo som si kúpila :) zábava zaručená

vierka_now

Ja som asi moc konzerva ale žiadny vibrator ani nič podobné doma nemám:D viete niečo doporučiť pre "začiatočníka? :D

topsocialclub

www.topsocialclub.com
A man was going to the house of some rich person. As he went along the road, he saw a box of good apples at the side of the road. He said, "I do not want to eat those apples; for the rich man will give me much food; he will give me very nice food to eat." Then he took the apples and threw them away into the dust.
He went on and came to a river. The river had become very big; so he could not go over it. He waited for some time; then he said, "I cannot go to the rich man's house today, for I cannot get over the river."
He began to go home. He had eaten no food that day. He began to want food. He came to the apples, and he was glad to take them out of the dust and eat them.

Linnda

no a preco nie, ved sa nie je za co hanbit ;-) ja ma svojich oblubenych pomocnikov do postele, a priatel sa sem tam rad pozrie a prida ;-) dokonca to omnoho vylepsuje nas vztah

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.