Bielenie u zubarky zabera a kolko?

lavri

tak...maminka odkazuje ze je to riadna kravina :D ze si treba pekne zuby cistit a obcas zajst na odstranenie zubneho kamena a hned bude usmev Julie Roberts :)

andr

Preboha na tu sodu bikarbonu zabudnite.Chcete mat este aj zuby,alebo staci ze budu biele?Ja ich momentalne bielim ako kazdy rok 2x teraz aquafresh bieliace pasiky,a este aspon 5druhov bielacich past a gelov mam doma,ale vysledok po nich nikdy je stopercentny.Asi bude lepsie nepit kavu ,caj,kolu a nebude treba ani soda bikarbona.

ewkaaa

noo to teda stacilo... ja si to zvyknem cistit len tak priblizne raz za mesiac...proste len ked zanedbam umyvanie a vidim ze xytaju farbu co sa mi nelubi a este ked sa mi blizi nejake dolezite stretnutie

ale musim powedat, ze mam vzdy pri tom zly pocit bo mamka mi vkuse vravi, ze ked budem stara budem to veeelmi lutovat

ewkaaa

Moja kamaratka bola na bieleni zubov.. zatial sice nezaregistrovala nic negativne ale urcite to nejako skodi... ved su to chemikalie

a co sa tyka tej sody bikarbony... tu pouzivam aj ja ale tiez riadne nici sklovinu takze si vzdy potom umyjem zubky elmex gelom...tym oranzovym:)

ivka2

ja som niekde citala ze soda bikarbona pekne zuby vybieli...skus sa lavri spytat mami ze co je na tom pravdy..dikes..

lavri

ahoj,no...moja mamina je sukromna zubarka takze na takychto vecickach by mohla super zarobit no napriek tomu to odmieta robit pretoze to niči zuby,teda konkretne sklovinu a potom mas tie zuby uplne na vsetko citlive takze ta stale bolia.neviem ako ty ale mne by to za to nestalo...