vyjazd sanitky - poistovna

Príspevok v téme: vyjazd sanitky - poistovna
iceage 25

ahojte, potrebujem nieco zistit a mozno mi niekto z vas bude vediet odpovedat. Stala sa mi taka neprijemna vec. Trochu som to prehnala s alkoholom a aj ked uz davno nemam osemnast, stalo sa to prvy raz, jednoducho mi to uplne udrelo do hlavy a opila som sa. Chvilu mi bolo na odpadnutie a tak priatel radsej zavolal sanitku, aj ked som vravela, nech to nerobi... Tam mi iba skontrolovali pulz, pytali sa ma nejake otazky, vypisali papier, ja som podpisala, ze nechcem ist do nemocnice a pustili ma. Oni ten papier poslu na poistovnu a tu prichadza moja otazka. Dojde mi aj nejaky papier domov postou? Pripade budem musiet uhradit nejaky poplatok? ďakujem za odpovede...

leom

takze pozdrav so sumou to bude, a cca ak by si mi vedel povedat, ze kolko?
len to ma tak este napadlo, ze ak mi da poistovna preplatit tento vyjazd, neni potrebne, aby mali zdokladovane, ze tam bol jednoznacny vplyv alka z mojej strany?
ono sa to zbehlo tak rychlo ten podpis, co som si uvedomil az ked uz odisli, bolo to nejake odmietnutie pomoci ci nieco take, ak si tak matne spominam, a kedze som ich nechcel hnevat este viac, tak som to neriesil.. jasne, ja ich uplne chapem, a tiez som sa im ospravedlnil, a uvedomujem si vaznost tejto situacie

Kycera

Leom,
keďže si dospelý, skončí to tým pozdravom. Papier si podpísal, ale pamätáš sa aj, čo si podpisoval?Rátaj s tým, že vyšetrenie tam budeš mať napísané. Hlavne, že sa Ti nič nestalo. A že boli nahnevaní? Ty by si nebol? Zatiaľ mohol niekde niekto bojovať o život, kým sa tam s Tebou vybavovali!

leom

Kycera: este pre info, aby to nevyzeralo, ze som nejake ufnukane decko co nevie co so sebou a chodi chlastat..nejdem sa ospravedlnovat, pilo sa v ten vecer viac ako sa malo, priznavam.. no a potom kolega mal o mna starost tak zial zavolal zachranku, cize nastala takato situacia.. oni prisli, a tak sme sa bavili spolu pol hodku priblizne, potom teda oni chceli ze aby sme isli do nemocnice ked uz boli zavolani ale to som jednozacne odmietol, nakolko to nebolo potrebne, dal som im karticku, podpisal papier a finito.. boli nahnevani, ze zbytocne chodili tam kde vobec nemuseli, aj ked teda kolega bol dost zahanbeny, ze to takto riesil.. a to ci mi pride domov ten srdecny pozdrav mi ide hlavne kvoli rodine

leom

Kycera: ano som dospely, vysetrenia nerobili ziadne, lekar nebol pritomny, iba povedali zopar peknych slov.. lebo to bolo o nedorozumeni cloveka co ich volal.. a snazili sa nahovorit na nemocnicu.. no a km to bolo cca 5 -10
no a ked to neskonci tym pozdravom, tak ako to bude pokracovat?

Kycera

Ak si dospelý, budeš to platiť TY! Ak nie, potom to platia rodičia. A neskončí to iba týmto, to Ti garantujem. V každom prípade Ti príde "srdečný pozdrav" z poisťovne DOMOV. Suma záleží od km, kt. sanitka spravila, či bol prítomný aj lekár, aké vyšetrenie Ti spravili,...