VS pri antidepresivach...

Príspevok v téme: VS pri antidepresivach...
Celezle0

Ako mam zvladat VS ked som zacala uzivat AD ?

Nevladzem rano vstat...cely cas som utlmena.. Rodicia nechapu ze to nehram an niesom leniva vstat ale tie lieky ma tak utlmia ze spim ako zarezana. Niesom schopna racionalne mysliet, sustredit sa a ucit sa ani nehovorim. Dlho som mala tazke depresie,uzkosti - no podarilo sa to eliminovat. Len neviem fungovat pocas dna.
Nemam chut vobec chodit na tu VS, pripadam si medzi nimi uplne ako cudny,chory clovek na hlavu... Nedokazem tak bezprostredne komunikovat, byt vesela, posrandovat a tesit sa..

Najradcej by som odisla z vysky ale by ma rodicia asi vyhodili z domu :-( ach jaj.

Viete mi niekto dat nejaku radu ? Trapi ma to, neviem co mam robit, ide pomaly skuskove a ja sa citim dost mimo..

andy228

Ahoj, aj ja studujem na VS a beriem AD kvoli uzkostiam a tiez mavam dni kedy som viac unavena, tazko sa mi vstava z postele rano ale netreba to riesit, musis sa prinutit fungovat a nastartovat sa pocas dna (daj si zeleny caj, rozhyb sa, pocvic si alebo len funguj s ludmi normalne, pripadne si daj raz za cas slofika na hodku) Da sa to. Ucenie mi ide mozno trosicku pomalsie teraz a obcas sa mi tazsie sustredi ale nie je to nic strasne, len sa treba viac posnazit.
U teba ide podla mna skor o to, ze na tej skole nechces studovat. Ak ta do toho nutia rodicia, ver, ze ti chcu len dobre.. ale nie je fajn, ked studujes kvoli druhym, mala by si to chciet hlavne ty.
A HLAVNE si nepripadaj ako cudny, chory clovek... iba si ochorela a beries sice lieky na dlhsiu dobu, ale ver, ze ked liecbu nepodcenis, po case sa z toho dostanes uplne a bude zas vsetko normalne. Treba zabojovat.. drzim ti palce