Vyvolavacka

evitka1

Livia 56 - Ani s vyvolávačkou ho už do konca týždna asi nestihneš. Je na tebe, či pôjdeš k lekárke pred dovolenkou, alebo až po nej, ak to bude ešte potrebné.
Injekciu ti môže pichnúť už teraz, no nebude na nu neskoro ani o mesiac.

livia56

Ak mi menzes meska 6 dni a nemam ziadne priznaky - ani PMS (co je divne), ani tehotenske, mam ist ku gynekologovi na prehliadku? Kolko dni mam este pockat? Po akom dlhom meskani pichaju vyvolavacku?
Na konci tyzdna idem na dovolenku, tesila som sa, ze teraz si "odmenstruujem" a budem mat pokoj. Moze byt, ze prave preto, ze na tie kramy cakam kazdy den, som dako vnutorne rozladena a preto ich nie a nie dostat?

neva

vigaze - kde žiješ? Ktovie čo všetko sa dá nazvať vyvolávačkou.
Na Slovensku sa bežne podáva agolutín a ten naozaj v žiadnom prípade neublíži plodu.

majka24

Ahoj. Vyvolavacka nepomoze ked uz si tehotna. To proste je uz v tebe a vyvolavacka ten plod neusmrti. Ak si tehotna tak jedine potrat ked to babo nechces. Na vyvolavacku sa nespoliehaj.

jaja

ja som počula, že ked si tehotná, vyvolávačka aj tak nezaberie... ani nepoškodí plod...zvláštny postup- držím palce.

vigaze

proste mi to pichli koli tomu aby som potratila chapes preto mi to pichli aby mi to vyvolalo krami ,,,no ked tie krami nedostanem do tyzdna idem na potrat normalne...

jaja

hajdavu- čítala som, že v niektorých prípadoch, baby ked vysadia hak, tak príde menzes napr 1 mesiac a potom dlho čakajú na další... je to individuálne... mne keby aj menzes meškal po tých nepriaznivých účinkoch z hak, tak už neviem...!

jaja

a to bola podaná vyvolávačka namiesto toho aby si išla na potrat- isto som to zle pochopila, lebo to by bola riadna chujovina!!! len mi vysveetli pointu vigaze

vigaze

som tehotna som v 6 tyzdny chcela som ist na potrat ale gynekolog mi dal vyvolavacku ,,,,kto by mi vedel povedat ci je mozne ze tie krami dostanem ,,,co mam vlastne robyt aby som tie krami dostala

majka_s

mne menzes meska uz asi 3 tyzdne. najprv mi meskal mesiac, potom som ho dostala a traz 3 tyzdne. mam 19. myslim si, ze je to tiez o hormonoch a asi zajdem za gynekologom. len... este som tam nikdy nebola. takze by trebalo ist :o). uz sa pojdem objednat.