Žiadne sebavedomie

Príspevok v téme: Žiadne sebavedomie
Vicky882

Mám problém s ktorým sa potrebujem poradiť s niekym ale nie je s kým a tak to píšem sem. Môj problém sa týka môjho tela teda veľkosti pŕs. Keď vidím všetky tie sebavedomé baby ktoré nemajú núdzu o pozornosť chlapov tak som z toho celkom smutná. Aby som sa necítila zle tak som začala cvičiť stehná zadok tie mám teraz super nie som ani škaredá ale tie prsia ma fakt hnevajú. Viem že toto ma bude brzdiť v sexuálnom živote a pri chalanoch nebudem tak sebavedomá. Pomôžte prosím :/

Stracky

Vicky, z toho ake maju ostatne baby "atraktivne" prsia si nic nerob. Chlapov to sice pritahuje ale vacsinou len na prvy pohlad. Ked sme uz pri fyzickom vzhlade tak dobra postava moze byt dolezitejsia ved sa pozri na modelky. Ozajstna pritazlivost zeny ale vychadza zvnutra zeny smerom von, nie z jej povrchu. Hlavne z jej prirodzeneho usmevu (ten by som dal pri prvom kontakte na prve miesto), jej schopnosti empatie, zmyslu pre humor/sarm, kamaratskej povahy, ochoty pomoct, vsestrannost zaujmov, rozhladenost, scitanost, atd. ale dolezita je aj starostlivost o seba, hygiena, vkusna upravenost a sposob obliekania sa.... Ale ak by si sa chcela predsa len rychlo a lahko opticky vylepsit, existuju ete aj super-pusapky. Pridaju jednu velkost alebo aj o trochu viac, nie su lacne ale dodaju efekt ktory hladas

-odkaz odstránený-

osol

Nikomu to vadit nebude. Ten, kto chce babu s obrovskymi, tak ten si bude taku hladat, iny si bude vsimat ine veci. Ked uz si najdes toho svojho, budes sa citit blbo, ze co som to riesila. :)

michael067

Viem že to môže znieť ako útecha, ale nie je to.
Momentálne v robote spolupracujem s jednou ženou ktorá má 34rokov a má rovnaký "problém" akým máš ty len s tým rozdielom že ona si z toho nič nerobí, upraví si vlasy, pekne sa nalíči, chodí dobre oblečená, upraví to čo môže a zvyšok jej doplní jej povaha.
Pozri sa máš malé prsia áno, zato priateľ s ktorým ty budeš chodiť môže mať iný nedostatok.
Podľa mňa vo vzťahu by ste toho druhého mali akceptovať takého aký je a mať ho radi taký aký je, a nie sa snažiť koli nemu zmeniť.