Zeleny vytok

Príspevok v téme: Zeleny vytok
Jahodamalina

Ahojte uz dlhsie mam vytoky niekedy prejdu a potom sa vratia mozno tak dva mesiace to bude.od 11.9-23.9 som maka dost dlho a silnu menstruaciu.asi pat dni ored menstruaciou som maka nechraneny styk.No druha menstruacia sa mi stale nedostavila ani ziadne pms ktore je u mna vzdy dost znacne prejavujuce sa.Tak som si kupila testy dva pre istotu vysli negativne.Myslela som ze mozno kopou stresu a veganskou stravou to moze byt ale netusim oretoze takto dlho mi nikdy nemeskala.Posledne dni mam vytok asi tyzden najprv bol biely dnes uz je zelenkastej farby ,inaj iba take narazove silne svrbenie bolesti nemma ziadne taktiez ani nejake tehotenske oriznaky .pondelok idem na gyndu tak uvidime len sa pytam lebo toto sa mi nestava

cofeee

Znamena infekciu...nechapem vas ze sa nechranite baby...ludia si fakt koleduju o choroby a infekcie...a pritom staci dat si kondom a nic by sa nemuselo stat...

mmoonna

Pokiaľ máš svrbenie a zelený výtok, tak to bude nejaká infekcia. A tá môže zapríčiniť aj meškanie menzesu. Určite choď k lekárovi.

mmoonna

Pokiaľ máš svrbenie a zelený výtok, tak to bude nejaká infekcia. A tá môže zapríčiniť aj meškanie menzesu. Určite choď k lekárovi.