Ako sa zmierit so svojim vyzorom a vahou

Príspevok v téme: Ako sa zmierit so svojim vyzorom a vahou
0989

Vahu nezmenim asi uz vobec pretoze som uz robila vsetko mozne a stale nic. Mam 17 rokov, o chvilu 18 a vazim 46kg. Mam 164 cm. Mozno to nevyznie tak zle ale vyzeram akoby som nejedla pritom ja som sa doslova prezierala aj cvicila, proste vsetko mozne. Spoluziacky sa ma pytaju ci jedavam pritom vidia v skole ze jem o sto sest. Uz aj zacinam nosit chalanske oblecenie a vacsie sirsie gate a tricka aby som schovala svoju otrasnu postavu.
Potom moja tvar, dlhy nos, dlhsi bradovy vybezok, jemnejsie vrasky okolo ust a to sa ani nesmejem lebo nemam preco. Ked si dam na seba make up je ich vidiet este viac. Nemam kamaratov, sedim a chalanom ktory je rad ked niekto chyba lebo si k nemu moze sadnut. Nechcem sa ruhat ale strasne mi je luto aka som. Este riedke vlasy. Na zakladke sa mi strasne smiali. Aj som bola u kozmeticky ale ked ma namalovala vyzeralo to neprirodzene zmalovane. Neviem co mam robit. Keby aspon ten "nos" bol maly. To sa ani nosom neda nazvat. Neostava mi nic ine len sa s tym zmierit

Stracky

S tou vahou, zda se tvoje organizmus neabsorbuje zo stravy mnozstvo zivin co ma, rozhodne by som navsivil lekara, skus sa povypytovat znamich nech ta najlepsie po znamosti k nejakemu dobremu internemu uvedu.

ANGEL-DEMON

a u lekarky si bola? na endokrinologii? hlavne sa treba zdravo stravovať a nie fastfoody aj ked si to postavou mozes dovolit...
pitny rezim dodrziavať, nejakemu športu sa venuj,...
čo by si robila keby si mala 140kg... bud rada že si štíhla... čo maju povedať tučne zeny ktore nevedia schudnut lebo ich obezita je sposobena zdravotnymi problemami- štitna zlaza atd.. lieky z ktorych sa pribera...atd...